Serial "Polityka" Patryka Vegi w Canal+. Znamy datę premiery

"Polityka" Patryka Vegi to film, który był jedną z najbardziej komentowanych produkcji w 2019 roku. Teraz w rozszerzonej wersji, z fragmentami, które nie znalazły się w wersji filmowej, trafią jako serial na antenę Canal+. Premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym tygodniu.
Zobacz wideo

Serial "Polityka" Patryka Vegi będzie dostępny dla widzów Canal+ w sobotę 21 i niedzielę 22 grudnia. Dzień wcześniej reżyser zapowiedział live chat na Facebooku, na którym odpowie na pytania widzów. "Patryk Vega. Ask Me Antyhing" rozpocznie się w piątek 20 grudnia o godzinie 20:00 na profilu Canal+ Polska.

Serial "Polityka" Patryka Vegi już w ten weekend na Canal+

Na potrzeby serialu nakręcone zostały dodatkowe sceny, które nie znalazły się w filmie. Niektóre wątki zostały znacznie rozbudowane. - Zawsze mam poczucie, że format kinowy nakłada na mnie swego rodzaju kaganiec, natomiast serial daje znacznie szersze możliwości wypowiadania się - powiedział Patryk Vega promując swój serial. - Każdy powinien zobaczyć ten serial: nie było dotąd produkcji, która jest tak wiernym odbiciem rzeczywistości. "Polityka" jest pewną diagnozą momentu, w którym znajdujemy się tu i teraz - przekonuje reżyser.

W produkcji wystąpiła plejada polskich gwiazd, wśród których wymienia się takich aktorów jak: Andrzej Grabowski (Prezes), Zbigniew Zamachowski (Ojciec Dyrektor), Maciej Stuhr (Bartek), Daniel Olbrychski (Stefan), Tomasz Oświeciński (Ojciec Marek), Iwona Bielska (Piotrowicz), Janusz Chabior (Alojzy), Antoni Królikowski (Arek), Marcin Bosak ("Bankster"), Ewa Kasprzyk (Jadwiga), Karolina Szymczak oraz Anna Karczmarczyk.

Więcej o: