"Wiedźmin". W Warszawie odbyła się Polska premiera serialu "Wiedźmin" [Zdjęcia]

18 grudnia odbyła się polska premiera serialu "Wiedźmin" Netfliksa. Podczas imprezy, na którą zaproszeni zostali dziennikarze i fani, wyświetlono przedpremierowe odcinki serialu. Wszystko to w towarzystwie głównych aktorów: Henry'ego Cavilla czy Frei Allan.
Zobacz wideo

Na uroczystej premierze serialu "Wiedźmin" w Warszawie nie mogło zabrać aktora, który wciela się w tytułowego Geralta z Rivii. Poza nim pojawiły się także Freya Allan oraz Anya Chalotra, które wcieliły się kolejno w księżniczkę Ciri i Yennefer z Vengerbergu.

Premiera serialu "Wiedźmin" Netfliksa - kto pojawił się na polskiej premierze?

Poza głównymi aktorami na polskiej premierze serialu pojawili się także: showrunnerka Lauren S. Hissrich i producent wykonawczy Tomek Bagiński, a także Joey Batey (Jaskier), Eamon Farren (Cahir), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) oraz Maciej Musiał (Sir Lazlo). Premiera pierwszego sezonu "Wiedźmina" już 20 grudnia. Około godziny 9:00 na platformie Netflix pojawią się wszystkie odcinki tej produkcji.

Serial oparty jest na serii powieści Andrzeja Sapkowskiego. Historia skupiona jest wokół Geralta z Rivii - samotnego łowcy potworów, który stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie. Na swojej drodze spotyka czarodziejkę Yennefer oraz skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę Ciri.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: