"Wiedźmin". O której godzinie premiera serialu na Netfliksie?

Premiera "Wiedźmina" zbliża się wielkimi krokami. Już jutro wszystkie odcinki pierwszego sezonu serialu pojawią się na platformie Netflix.
Zobacz wideo

Pierwszy sezon "Wiedźmina" zawita w serwisie streamingowym Netflix już w piątek 20 grudnia. Nowe odcinki, tak jak w przypadku innych produkcji, pojawią się na platformie już w godzinach porannych.

O której premiera "Wiedźmina"? Znamy dokładną godzinę

Netflix udostępni serial "Wiedźmin" w Polsce w piątek o godzinie 9:00 czasu polskiego. Widzowie otrzymają wtedy dostęp do wszystkich odcinków pierwszego sezonu, czyli do ośmiu epizodów.

Netflix przygotował też różne opcje językowe. "Wiedźmin" będzie dostępny w Polsce w wersji anglojęzycznej, z polskimi napisami, z polskim lektorem lub dubbingiem. W tej ostatniej usłyszymy Michała Żebrowskiego, który po raz kolejny będzie mógł "wcielić" się w postać Geralta z Rivii.

W serialu "Wiedźmin" Netfliksa wystąpili następujący aktorzy: Henry Cavill (Wiedźmin), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Jodhi May (Calanthe), Bjorn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina), Millie Brady (Renfri), Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Anna Shaffer (Triss) oraz Maciej Musiał (Sir Lazlo).

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o:
Komentarze (2)
"Wiedźmin". O której godzinie premiera serialu na Netfliksie?
Zaloguj się
  • ilenka50

    0

    Na stronie głównej macie tytuł: Wiedżmin wjechał na Netflixa. Dwa błędy w jednym zdaniu. Gdy w języku polskim odmieniamy słowa zakończone na "x", to w odmianie mamy "ks". A jeśli jesteśmy przy odmianie... Biernik słowa Netflix to Netflix. Kogo? Co?

  • baxter21

    Oceniono 4 razy -2

    NPK - ty jak zwykle ,lamusie, sr.anie w banie te twoje artykuły. Lepiej pisz dalej o niedzielach handlowych haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX