Netflix: najczęściej oglądane produkcje 2019 roku. "Wiedźmin" liderem listy TOP10

Na Instagramie Netfliksa udostępniona została lista dziesięciu najpopularniejszych produkcji 2019 roku oglądanych w Polsce. Co ciekawe w czołówce znajdują się te tytuły, które premiery miały w ostatnim kwartale tego roku.
Zobacz wideo

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Wiedźmin" oparty na opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego. Osiem docinków pierwszego sezonu miało premierę 20 grudnia tego roku. Chociaż od premiery nie minęło zbyt wiele czasu, to "Wiedźmin" był w Polsce bardziej popularny niż debiutujące wcześniej na Netfliksie kolejne sezony "Stranger Things" czy "Domu z Papieru".

TOP 10 najczęściej oglądanych w 2019 roku produkcji Netflix w Polsce

Pełna lista dziesięciu najchętniej oglądanych filmów i seriali serwisu stremingowego Netflix w Polsce prezentują się następująco:

  1. "Wiedźmin"
  2. "Dwóch papieży"
  3. "Irlandczyk"
  4. "6 Underground"
  5. "Zabójczy Rejs"
  6. "Stranger Things 3"
  7. "Sex Education"
  8. "Potrójna Granica"
  9. "Jak romantycznie!"
  10. "Dom z papieru: część 3"

Netflix podzielił też ranking na osobno najbardziej popularne filmy oraz seriale. W kategorii filmów najchętniej oglądane były kolejno: "Dwóch papieży", "Irlandczyk", "6 Underground". "Zabójczy rejs", "Potrójna granica", "Jak romantycznie!", "Król", "Wynajmij sobie chłopaka", "Pralnia" oraz "Miłość pod jednym dachem".

 

W kategorii samych seriali lista prezentuje się następująco: "Wiedźmin", "Stranger Things 3", "Sex Education", "Dom z papieru: część 3". "The Umberlla Academy", "Rick and Morty: część 4", "Ty: część 2", "The End of the F***ing World: część 2", "Czarne lustro: część 5" i "Miłość, śmierć i roboty".

Więcej o: