"Przyjaciele". Córka Rachel i Rossa obchodzi 18. urodziny. Odpowiedziała na życzenia Chandlera z 2003 roku

W jednym z finałowych odcinków "Przyjaciół" z 2003 roku bohaterowie nakręcili specjalny filmik na 18. urodziny Emmy, córki Rossa i Rachel. Chandler mówi w nim: "Cześć, Emma. Jest 2020 rok. Dalej smacznie drzemiesz?". Teraz grająca małą Emmę aktorka Noelle Sheldon odpowiedziała na wiadomość z przeszłości w rozbrajający sposób.

Fani "Przyjaciół" doskonale pamiętają epizod serialu, w którym nowojorska szóstka świętowała pierwsze urodziny Emmy. To był chaotyczny dzień niepozbawiony niespodzianek, który zakończył się jednak sukcesem i wspólną celebracją. Jednym z punktów urodzinowego programu Ross uczynił przygotowanie wideo z życzeniami dla córki na jej osiemnastkę. 

Zobacz też: "Przyjaciele". Jedną z ról miał grać Tom Hanks! Wycofał się dzień przed rozpoczęciem zdjęć >>

"Przyjaciele". Jest 2020 rok i Emma przebudziła się z "najlepszej drzemki wszech czasów"

W zeszłym roku wiele osób przypomniało sobie, że ten wyjątkowy dzień wypada niedługo, bo 4 kwietnia 2020 roku. Wszystko dzięki Chandlerowi, który w filmiku Rossa przekazuje Emmie następującą wiadomość:

Cześć, Emma. Jest 2020 rok. Dalej smacznie drzemiesz?

Ku uciesze miłośników "Przyjaciół" już w styczniu na życzenia od wujka Chandlera zareagowała Noelle Sheldon, jedna z bliźniaczek wcielających się w Emmę Geller-Greene. Młoda aktorka napisała na Instagramie:

Właśnie przebudziłam się z najlepszej drzemki wszech czasów! Wspaniałego 2020! (...) Życzę wszystkim cudownego roku z rodziną, przyjaciółmi i mnóstwem śmiechu!
 

Sheldon grała postać małej Emmy na zmianę ze swoją siostrą Cali, która w 25. rocznicę premiery "Przyjaciół" podzieliła się na Instagramie fotografią z planu urodzinowego odcinka:

 

Bliźniaczki do dziś udzielają się aktorsko - mogliśmy je oglądać m. in. w horrorze Jordana Peele'a "To my" z 2019 roku.

 

Zobacz też: Jennifer Aniston i Reese Witherspoon odtworzyły ulubioną scenę sprzeczki z "Przyjaciół". Grały wtedy siostry >>

Zobacz wideo
Więcej o: