Netflix: Henry Cavill na instagramie zapowiedział prace nad drugim sezonem "Wiedźmina"

Henry Cavill w najnowszym nagraniu udostępnionym na portalach społecznościowych zapowiedział, że już ruszają pracę nad drugim sezonem serialu "Wiedźmin". Aktor zachęcił fanów do odwiedzania jego profilu, gdzie mają pojawiać się aktualizacje z planu zdjęciowego popularnej produkcji Netfliksa.
Zobacz wideo

Wcześniej showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, poinformowała, że prace nad drugim sezonem "Wiedźmina" niebawem się rozpoczną. W podobnym tonie wypowiedział się Henry Cavill, który wciela się w głównego bohatera produkcji - Geralta z Rivii.

Henry Cavill zapowiada prace nad nowym sezonem "Wiedźmina"

Henry Cavill na swoim koncie na Instagramie podziękował widzom za pozytywne reakcje po pierwszym sezonie serialu. Aktor przy okazji zdradził także, że niedługo ruszą przygotowania do pre-produkcji drugiego sezonu "Wiedźmina" oraz zachęcił do odwiedzania jego profilu, gdzie będzie regularnie informował o postępach i pracy na planie nowego sezonu.

 

Chociaż zdjęcia do drugiego sezonu "Wiedźmina" ruszą jeszcze w tym roku, to nowe odcinki pojawią się na Netfliksie dopiero w 2021 roku. Lauren S. Hissrich poinformowała, że czas ten jest konieczny by przedstawić bardziej zwartą i dopracowaną w każdym szczególe opowieść.

<<Reklama>> Saga o Wiedźminie dostępna jest w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: