Courteney Cox pokazała zdjęcie z "ostatniej wieczerzy" przed nakręceniem finału "Przyjaciół"

Courteney Cox pokazała na Instagramie zdjęcie szóstki głównych aktorów "Przyjaciół" podczas kolacji, którą zjedli razem dzień przed nakręceniem ostatniego odcinka sitcomu. Oczywiście, skomentowali je m.in. Jennifer Aniston i Lisa Kudrow.
Zobacz wideo

"Ostatnia wieczerza" przed "Tym Ostatnim" - podpisała fotografię Cox, serialowa Monica. Na zdjęciu widać ją, Lisę Kudrow, Matthew Perry'ego, Jennifer Aniston, Davida Schwimmera i Matta Le Blanca przy zastawionym niskim stole.

 

"Przyjaciele" są przyjaciółmi od wielu lat

Jennifer Aniston, która w "Przyjaciołach" wcielała się w Rachel, skomentowała ten post trzema emotikonkami płaczących (z tęsknoty?) buziek, a Lisa Kudrow napisała rozczulające "Awww". Powszechnie wiadomo, że cała obsada jednego z najpopularniejszych seriali w historii telewizji zaprzyjaźniła się jeszcze na początku prac przy "Przyjaciołach" i utrzymuje bliskie relacje do dzisiaj. Aniston jest nawet matką chrzestną córki Courteney Cox.

Jennifer Aniston na kolacji z koleżankami z "Przyjaciół". Pokazała fanom dwa spontaniczne zdjęcia. Nic dziwnego, że są zachwyceni >>

Niedawno, przy okazji świętowania 25-lecia produkcji, Jennifer Aniston była gościem Ellen Degeneres i w programie opowiadała o innym zdjęciu - na nim widać szóstkę aktorów 10 lat wcześniej. "Chwilę potem staliśmy się sławni" - wspominała aktorka, która zaledwie kilka dni temu odebrała SAG Award za rolę w "Morning Show".

Tajemnica zdjęcia "Przyjaciół". Aniston zdradziła szczegóły. "Chwilę potem staliśmy się sławni" >>

<<Reklama>> Książka o serialu "Przyjaciele" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Więcej o: