Macie tydzień, żeby zobaczyć za darmo "Star Trek: Picard" z Patrickiem Stewartem

Patrick Stewart powrócił do roli słynnego kapitana statku USS Enterprise w nowym serialu "Star Trek. Picard". Amerykańska premiera już za nami, ale stacja CBS ma niespodziankę dla tych, którzy pierwszego odcinka w telewizji nie widzieli. Przez tydzień będzie można oglądać go za darmo na stronie stacji.
Zobacz wideo

W Polsce to chyba właśnie Jean-Luc Picard jest najbardziej znanym kapitanem ze "Star Treka". Ostatni raz w tę rolę Patrick Stewart wcielił się 17 lat temu, a fani serii z utęsknieniem czekali na zapowiadaną od jakiegoś czasu kontynuację jego przygód. W końcu się doczekali, telewizyjna premiera "Star Trek: Picard" odbyła się 23 stycznia.

Możecie obejrzeć pierwszy odcinek "Picarda" za darmo

Pierwszy sezon nowego serialu składa się z 10 odcinków. W Polsce będzie można oglądać je w Amazon Prime Video. Jednakże istnieje sposób, żeby zobaczyć premierowy odcinek za darmo. Do 5 lutego wystarczy zalogować się na stronie amerykańskiej stacji CBS.

Wydarzenia w "Star Trek: Picard" mają miejsce 20 lat od zakończenia akcji "Star Trek: Następne pokolenie". Były kapitan USS Enterprise-D i USS Enterprise-E od pewnego czasu jest na emeryturze i opiekuje się swoim pitbullem. Ale ten stan rzeczy nie utrzyma się długo - Picard będzie musiał znowu wkroczyć do akcji i uratować kosmos.

Więcej o: