Nowe zdjęcia z "The Crown" Netfliksa - Gillian Anderson zagra Margaret Thatcher

W mediach pojawiły się najnowsze zdjęcia z czwartego sezonu "The Crown" Netfliksa. Na fotografiach można zobaczyć Gillian Anderson ucharakteryzowaną na premier Wielkiej Brytanii Margaret Thatcher.
Zobacz wideo

Zdjęcia z planu popularnego serialu Netfliksa niedawno wyciekły do sieci. Na fotografiach widać tym razem jak wygląda Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher. Wcześniej media obiegły zdjęcia Emmy Corrin, która w serialu zagra księżną Dianę.

"The Crown" Netfliksa - wyciekły zdjęcia Gillian Anderson ucharakteryzowanej na Margaret Thatcher

Netflix cały czas pracuje nad czwartym sezonem "The Crown", którego premiera zaplanowana została na koniec 2020 roku. Ostatnio twórca serialu, Peter Morgan, zapowiedział, że serial opowiadający historię brytyjskiej rodziny królewskiej zakończy się na 5. sezonie, a nie na szóstym, jak informowano na samym początku.

Gillian Anderson urodziła się w 1968 roku w Chicago. Największą popularność przyniosły jej role w serialach "Archiwum X" i "Upadek". Ostatnio zagrała jedną z głównych ról w serialu "Sex Education". Aktorka przyznała ostatnio, że najpierw nie widziała się w tej roli. - Przeczytałam kawałeczek pierwszego odcinka i wyrzuciłam scenariusz do kosza. Początkowo uważałam, że to jest zbyt dosłowne. Pete (Peter Morgan - prywatnie partner Gillian Anderson i twórca "The Crown") w zasadzie wyciągnął go z kosza, przeczytał i docenił. Powiedział: "Jesteś szalona. To jest rola dla ciebie". Przeczytałam go raz jeszcze i stwierdziłam, że jest przezabawny - wyznała aktorka w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Więcej o: