Netflix do marca usunie z platformy 20 filmów i seriali - zniknie m.in. "Bates Motel"

Do 3 marca z serwisu streamingowego Netflix zniknie około 20 filmów i seriali. Wśród usuwanych produkcji znalazł się m.in. serialowy prequel "Psychozy" Alfreda Hitchcocka, czyli "Bates Motel".
Zobacz wideo

Popularny wśród widzów serial "Bates Motel" będzie dostępny na Netfliksie tylko do 19 lutego 2020 roku. Do tego czasu można nadrobić odcinki ze wszystkich pięciu sezonów produkcji. Twórcy serialu przedstawiają historię znanego z "Psychozy" Hitchcocka mordercy, a przede wszystkim motywy, dla których popada w szaleństwo. Wszystko zaczyna się od śmierci ojca chłopca i wyprowadzki do słynnego motelu.

Wśród znanych produkcji, które niebawem znikną z Netfliksa wymienia się także film "Bękarty". Opowiada on historię bliźniaków, którzy dowiadują się, że mimo zapewnień matki, ich ojciec nie umarł. Rodzeństwo wyrusza by odszukać swojego rodzica. Po drodze spotykają ich komiczne i wzruszające sytuacje.

Lista filmów i seriali, które znikną z Netflix Polska do 3 marca 2020 roku:

7 lutego 2020

  • "Happy Times"
  • "Albert Nobbs"
  • "The Pyramid Code"
  • "Człowiek demolka"

9 lutego 2020

  • "Bękarty"

10 lutego 2020

  • "Silniejszy niż świat - historia José Aldo"

17 lutego 2020

  • "W poszukiwaniu prawdy o ludziach z Morganem Freemanem"

19 lutego 2020

  • "Bates Motel"

21 lutego 2020

  • "The West"
  • "The Civil War"
  • "The Roosevelts: An Intimate History"

29 lutego 2020

  • "Lego Elves"
  • "Tip the Mouse"
  • "Wissper"
  • "Lego Friends"
  • "Velvet"
  • "Lego Nexo Knights"
  • "The Mind of a Chef"

1 marca 2020

  • "Pioneers of African-American Cinema: About the Restoration"

3 marca 2020

  • "River"
Więcej o: