Netflix już pracuje nad drugim sezonem "Wiedźmina". Do obsady dołączyła 14-letnia aktorka

Pierwszy sezon "Wiedźmina" ukazał się na Netfliksie w grudniu, a już w lutym ruszyły prace nad kolejną serią. Wiemy, że do obsady dołączyła właśnie Carmel Laniado. Brytyjska aktorka zagrała m.in. w filmie "Doktor Dollitle".
Zobacz wideo

"Wiedźmin" jest wielkim sukcesem Netfliksa. Serial na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego cieszył się tak dużym zainteresowaniem widzów, że jego premiera okazała się najlepszą w historii platformy. Nic dziwnego, że ekipa filmowa już ruszyła do boju nad kolejnym sezonem.

"Wiedźmin". Nowa aktorka dołączyła do obsady

Jak donosi serwis Deadline, młoda brytyjska aktorka Carmel Laniado została obsadzona w roli Violet - młodej dziewczyny, której kapryśna postawa jest przykrywką dla jej inteligencji i sadystycznych zapędów. 

Laniado ma 14 lat i pojawi się w co najmniej trzech odcinkach serialu. Możemy zobaczyć ją w kinach, albowiem wystąpiła w filmie "Doktor Dolittle" z Robertem Downey Jr. w roli głównej.

Wiadomo też, że prace na planie drugiego sezonu "Wiedźmina" już ruszyły. Filmowcy kręcą zdjęcia w Wielkiej Brytanii, a konkretnie w Arborfield Studios niedaleko Londynu. Pierwsze doniesienia mówią o tym, że filmowcy pojadą też do Szkocji i kilku miejsc w Europie Wschodniej. Przewiduje się, że efekty ich pracy zobaczymy najwcześniej w 2021 roku.

<<Reklama>> Książki z "Sagi o Wiedźminie" są dostępne w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: