Gwiazdor "Gry o tron" dołączył do obsady "Wiedźmina". Kogo teraz zagra serialowy Tormund?

Plotki okazały się prawdziwe - Kristofer Hivju zagra w drugim sezonie "Wiedźmina". Pierwsze przecieki zdradzają, że wcieli się w postać Nivellena, który pojawił się w jednym z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego bardzo przypominającym historię z "Pięknej i Bestii". Coraz więcej wiadomo także o ewentualnym udziale w serialu Marka Hamilla.
Zobacz wideo

Choć zaczęły się już prace na planie drugiego sezonu "Wiedźmina", Netflix jeszcze sporo informacji trzyma w ukryciu. Dlatego też nie znamy jeszcze wszystkich nazwisk aktorów, którzy zagrają w nowych odcinkach. Jednak serwis Redanian Intelligence, który jest poświęcony zbieraniu informacji o produkcji na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego, donosi iż znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju dołączył do obsady.

"Wiedźmin". Kogo zagra serialowy Tormund?

Daniel Richtman przekazał redaktorom serwisu, że serialowy Tormund został obsadzony w roli Nigela, co jest kryptonimem dla imienia Nivellen. Ta postać pojawia się w opowiadaniu "Ziarno prawdy" z tomu "Ostatnie życzenie". Jego historia bardzo przypomina to, co znamy z bajki "Piękna i Bestia". Ten bohater opisywany jest jako inteligenty i dowcipny mężczyzna z bogatej rodziny, który zostaje obłożony klątwą za zbrodnie, których się dopuścił w młodości. Śmiało możemy powiedzieć, że Kristofer Hivju charakterologicznie bardzo do tej postaci pasuje.

Redanian Intelligence dotarło do notatek ekipy castingowej, z których wynika, że ten bohater pojawi się tylko w początkowej części nowego sezonu.

Kto jeszcze może dołączyć do obsady "Wiedźmina"?

O tym, że Mark Hamill może zagrać mentora Gerlata Vesemira mówi się od miesięcy. Zaczęło się od tego, że aktor napisał na Twitterze, że choć nie wie o co w "Wiedźminie" chodzi, to jednak opis postaci brzmi tak, że powinien ją zagrać. Producentka serialu Lauren SS. Hissrich obiecała, że zgłosi się do niego z propozycją. I wygląda na to, że obietnicy dotrzymała.

Co ciekawe, wcześniej rolę Vesemira zaproponowano także Michaelowi Keatonowi i Madsowi Mikkelsenowi - obaj odmówili.

Oby nie zrobił tego Mark Hamill! 

Więcej o:
Komentarze (13)
Gwiazdor "Gry o tron" dołączył do obsady "Wiedźmina". Kogo teraz zagra serialowy Tormund?
Zaloguj się
 • przechrztaimason

  Oceniono 7 razy 7

  Szuka wielkiej kobiety?

 • tomcioned

  Oceniono 2 razy 2

  Mads Mikelsen? Wesemirem? Dobrze że się nie zgodził.

 • stach_79

  0

  Zagra w 3 odcinkach. Fajnie, że się pojawi... gra bardzo naturalnie.

 • hanoli776

  Oceniono 16 razy 0

  Całe szczęście, że Wiedźmin pomimo całej swojej brutalności traktuje jednak samego siebie z lekkim przymrużeniem oka. Sporo w nim śmiechu i odprężenia. Aktorzy sprawiają wrażenie dobrze bawiących się z tego co robią na planie ;)
  Jakże to odróżnia Grę o Tron gdzie uśmiechu i żartów nie było wcale choć było miejsce dla 200 gwałtów w całym sezonie i całą masę innego sadyzmu podniecającego widzów pierwotną i najbardziej prymitywną dla człowiek przyjemnością...

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 5 razy -1

  Wolę rudego niż czarnego. Wiedżmina.

 • bezidei

  Oceniono 4 razy -2

  Nie mylicie czasami tego aktora z Paul Bullionem, który na pewno zagra w 2 sezonie. Kolor włosów Wam pomylił odbiór?

 • ania200005

  Oceniono 3 razy -3

  Jeśli nie wiesz gdzie obejrzeć 365 dni,Zenka i najnowsze filmy to zapraszam na stronę
  ultra-cda.pl znajdziesz tutaj wszystkie najnowsze filmy np. 365 dni lub Zenek !
  POLECAM!
  ultra-cda.pl

  ultra-cda.pl

  ultra-cda.pl

  ultra-cda.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX