Jan Pietrzak w TVP Info zachwala: Chwała Bogu, że jest publiczna telewizja. Większość mediów w Polsce kłamie

Jan Pietrzak był gościem programu "#Jedziemy" na antenie TVP Info. Na wizji stwierdził, że 70 proc. mediów w Polsce celowo kłamie i zachwalał media publiczna - "Chwała Bogu, że jest publiczna telewizja i publiczne radio od paru lat, bo przez wiele lat głównym rakiem, który żarł polski organizm był brak prawdy".
Zobacz wideo

Satyryk Jan Pietrzak na antenie TVP Info wypowiedział się na ważny temat, jakim jest prowadzenie wiarygodnych mediów - a tych jego zdaniem ostatnimi laty w naszym brakowało. Michałowi Rachoniowi mówił - Są na polskiej ziemi media, które nie służą Polsce, tylko służą oszustwom. Służą formułowaniu umysłów tak, żeby Polacy podejmowali złe decyzje, żeby nie wiedzieli, co się dzieje w ich kraju. 

Pietrzak w TVP mówił o raku, który "żarł Polskę"  

Pietrzak komentując sprawę Tomasza Grodzkiego i tego, że rzekomo przyjmował łapówki, wyrzucił z siebie cały pean na cześć mediów publicznych. Te jego zdaniem dopiero od kilku lat są rzetelnym źródłem informacji i przekazują informacje prawdziwe. Michałowi Rachoniowi powiedział:

Chwała Bogu, że jest publiczna telewizja i publiczne radio od paru lat, bo przez wiele lat głównym rakiem, który żarł polski organizm był brak prawdy.

Tłumaczył dalej zażarcie - " Okłamywali nas bezkarnie (...) Takie były media. Wszystkie wielkie stacje telewizyjne przez wiele lat. Więc skoro pojawiła się telewizja, w której można usłyszeć prawdę, to oni tego nienawidzą i robią awantury na ten temat. Bardzo boli, że można mówić o takim człowieku, który bierze łapówki, to to jest straszne. Nie mogą tego wytrzymać". 

Kontynuował - wszystkie incydenty wiążą się z wielką batalią z wyczyszczeniem polskich mediów z ludzi zakłamanych. I wydaje mi się, że prędzej czy później do tego dojdzie. Podkreślił:

Bo jakieś 70-80 procent mediów służy nie Polsce, a komu innemu. To jest błąd w założeniu, bo oni się tłumaczą, że prywatne media mogą mówić, co chcą. No dobrze, ale on nadaje z polskiej ziemi.

Swoją tyradę zakończył retorycznym pytaniem -"Taksówkarz ma móc jeździć, gdzie chce? Media są puszczone samopas" i jeszcze raz podkreślił - "Trzy czwarte mediów w Polsce celowo ze złą wolą kłamie". To nie była pierwsza wizyta satyryka w programie. W październiku ubiegłego roku nazwał na antenie Klaudię Jachirę "wynajęta zdzirą ze szlamem w głowie". Posłanka go pozwała.

Jana Pietrzaka na pewno zatem cieszy, że Sejm niedawno uchwalił nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy abonamentowej, na mocy której TVP i Polskie Radio otrzymają od rządu rekompensatę w wysokości 1,95 mld zł. Kiedy sprawę przegłosowano, posłanka PiS Joanna Lichocka pokazała opozycji obstającej przy przeznaczeniu tych pieniędzy na leczenie onkologiczne, środkowy palec. Tłumaczyła potem, że w ten sposób przesuwała włosy z twarzy.  

Więcej o:
Komentarze (57)
Jan Pietrzak w TVP Info zachwala: Chwała Bogu, że jest publiczna telewizja. Większość mediów w Polsce kłamie
Zaloguj się
 • tempa-dzida2

  Oceniono 52 razy 52

  Tak jak "domy publiczne" mają niewiele wspólnego z mieszkaniem,
  tak TELEWIZJA PUBLICZNA W POLSCE ma niewiele wspólnego telewizją w ogóle ...

 • cah50

  Oceniono 52 razy 52

  Taki stary i taki głupi !!!!!

 • mruczykot

  Oceniono 45 razy 45

  Bóg na starość odbiera rozum. Szkoda, że nie odbiera mowy....

 • misiek1959

  Oceniono 41 razy 41

  To towarzysz Pietrzak jeszcze nadaje? Wychowanek Szkoły Kadetów Małoletnich Żołnierzy, członek z ramienia PZPR, licencjonowany opozycjonista PRL-u. Obecnie ślini się do PISu, bo historia wyrzuciła go na śmietnik - został autorytetem telewizji reżimowej.

 • lustrator1

  Oceniono 43 razy 41

  slusznie bo kto wzialby cie na garnuszek stary durniu

 • elfoot

  Oceniono 38 razy 38

  Pieszczoch PRL-u popiera reżimowe media. Nic nowego dla pana Janka.

 • gargameli100

  Oceniono 32 razy 32

  Pupilek Kiszczaka się odezwał. Za "komuny" ten facet miał karte blanche na występy w PRL
  otwarte konto w TV i inne przywileje , a teraz udaje poszkodowanego. To w PRL jego gwiazdka świeciła najjaśniej , a teraz nikt go nie słucha i musi dostawać dotacje z PIS

 • boshary

  Oceniono 29 razy 27

  Bo go karmi, pajac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX