Wraca "Westworld", premiera "Króla Lwa" i "Toy Story 4". Nowości HBO na marzec 2020

Fani serialu "Westworld" już odliczają dni do premiery trzeciego sezonu w HBO. W marcu będzie można zobaczyć także inne nowości, choćby kinowe przeboje takie jak "Król Lew", "Toy Story 4" czy "Lego. Przygoda 2".

Filmy takie jak "Król Lew", "Lego. Przygoda 2" czy "Toy Story 4" to propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na pewno warto zwrócić też uwagę na premierę biograficznego dramatu muzycznego "Fosse/Verdon" - Michelle Williams za jedną z głównych ról została uhonorowana Złotym Globem. W marcu HBO pokaże także nowy miniserial z Winoną Ryder. "Spisek przeciwko Ameryce" to ekranizacja powieści Philipha Rotha.

Zobacz wideo

"Spisek przeciwko Ameryce" w HBO. Faszyści przejmują władzę w USA >>

"Westworld" i "Genialna przyjaciółka", czyli serialowe powroty w HBO

Trzeci sezon "Westworld" to powrót do futurystycznego parku rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje fantazje, nawet te najbardziej mroczne. Z kolei druga seria "Genialnej przyjaciółki" jest kontynuacją opowieści o trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami.

Nowym serialem HBO jest "Zero, zero, zero", który powstał na podstawie książki Roberto Saviano. To opowieść o ludziach, którzy rywalizują między sobą o kontrolę nad przemytem i handlem kokainą. W tej włoskiej produkcji z międzynarodową obsadą występują m.in. Andrea Riseborough, Dane Dehaan, Gabriel Byrne, Giuseppe De Domenico i Harold Torres.

Marzec 2020 - nowości w HBO [DATY PREMIER]

 • "Berek" - pięciu kumpli z dzieciństwa raz do roku gra w grę, w której wszystkie chwyty są dozwolone (premiera 1 marca, HBO)
 • "Fosse/Verdon", odc. 1 - Sam Rockwell oraz Michelle Williams w miniserialu przedstawiającym losy broadwayowskiego reżysera Boba Fosse’a oraz jego muzy: tancerki Gwen Verdon (premiera pierwszego odcinka 6 marca, kolejne w piątki, HBO)
 • "Król Lew" - filmowa wersja kultowej animacji Walta Disneya (premiera 8 marca, HBO)
 •  "W potrzebie" (sezon 4), odc. 1 - serial z Benem Sinclairem w roli pociesznego dilera marihuany, który swoją pracę traktuje jak misję (premiera pierwszego odcinka 13 marca, kolejne w piątki, HBO3)
 • "Cudotwórcy: Wieki ciemne", odc. 1 - kolejny sezon serialowej antologii z Danielem Radcliffem i Stevem Buscemim w rolach głównych. Tym razem fabuła osadzona jest w średniowieczu (premiera pierwszego odcinka 13 marca, kolejne w piątki, HBO3)
 • "Toy Story 4" - Chudy i jego kumple wracają, aby po raz kolejny przeżyć szaloną przygodę. Oscar dla najlepszego filmu animowanego (premiera 15 marca, HBO)
 • "Westworld" (sezon 3), odc. 1 - trzeci sezon serialu HBO, który jest mroczną odyseją o narodzinach sztucznej świadomości i ewolucji grzechu (premiera pierwszego odcinka 16 marca o 3:00, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki, HBO)
 • "Spisek przeciwko Ameryce", odc. 1 - nowy miniserial HBO przedstawiający alternatywną wersję historii Ameryki (premiera pierwszego odcinka 17 marca o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne we wtorki, HBO)
 • "Ali i Cavett: Opowieść z taśm" - film dokumentalny przedstawiający relację Muhammada Alego z popularnym gospodarzem talk-show Dickiem Cavettem (premiera 19 marca, HBO)
 • "Spider-Man: Daleko od domu" - Peter Parker powraca, aby po raz kolejny przywdziać kostium Spider-Mana i pomóc uratować świat przed niebezpieczeństwem (premiera 22 marca, HBO)
 • "Opowiedz mi bajkę" (sezon 2), odc. 1 - mroczny serial, którego scenariusz inspirowany jest najbardziej znanymi bajkami na świecie (premiera pierwszego odcinka 22 marca, kolejne w niedziele, HBO3)
 • "Genialna przyjaciółka" (sezon 2) II, odc. 1- serial oparty na cyklu powieści Eleny Ferrante (premiera pierwszego odcinka 24 marca, kolejne we wtorki, HBO)
 • "Diego Maradona" - dokument mówiący o jednym z najbardziej znanych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy na świecie (premiera 26 marca, HBO)
 • "Krzyżówkowe zagadki: Mordercza łamigłówka" - inteligentna twórczyni krzyżówek zostaje wciągnięta w śledztwo policyjne i za wszelką cenę próbuje dowieść swojej niewinności (premiera 26 marca, HBO)
 • "Zero zero zero", odc. 1 - serial na podstawie książki Roberto Saviano, za reżyserię odpowiada m.in. Stefano Sollima (premiera pierwszego odcinka 27 marca, kolejne w piątki, HBO)
 • "LEGO. Przygoda 2" - bohaterowie powracają, aby ocalić swoje ukochane miasto (premiera 29 marca, HBO)
Więcej o: