Widzowie przerażeni sceną erotyczną w "The Walking Dead". "Wywołała we mnie wszystkie rodzaje traumy"

Serial "The Walking Dead" wrócił na antenę telewizyjną z drugą połową 10. sezonu. W premierowym odcinku znalazła się scena erotyczna, która wywołała w widzach skrajne reakcje. Po tym, jak zobaczyli Negana i Alfę w negliżu, zaczęli pisać w sieci o swoich gwałtownych odczuciach. Piszą: "tego nie da się odzobaczyć".
Zobacz wideo

Serial "The Walking Dead" jest jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie - na samej antenie telewizji FOX zobaczyło go już ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy sezon "The Walking Dead" pojawił się w telewizji w 2010 roku, teraz wytrwali fani są w trakcie projekcji dziesiątej serii. I właśnie odcinek rozpoczynający drugą część najnowszego sezonu wywołał w widzach skrajne reakcje.

Przerażająca scena erotyczna w "The Walking Dead". "Tego nie da się odzobaczyć"

Słowem wprowadzenia - głównymi bohaterami szokującego zbliżenia fizycznego byli Negan i Alfa. Ten pierwszy jest byłym liderem Zbawców, ledwo co uciekł z więzienia i właśnie dołączył do grupy Szeptaczy. Na prywatne spotkanie wezwała go Alfa - mężczyzna był przekonany, że zrobiła to po to, by go zabić. Tymczasem okazało się, że ona chce się z nim przespać - w związku z czym zrzucili z siebie ubrania.

 

I sposób w jaki doszło między nimi do intymnego zbliżenia wzbudził w widzach popłoch. Po emisji odcinak w sieci zawrzało. Fani zaczęli opisywać swoje reakcje:

Nie musiałam oglądać tej sceny z Neganem i Alfą.
Taaak, ta scena z Neganem i Alfą wywołała we mnie wszystkie możliwe rodzaje traumy. Wszystkie.

Sporo osób było też poruszonych tym, że bohaterowie sceny erotycznej choć nadzy, to mieli buty na nogach:

Najbardziej szaloną rzeczą w tym odcinku nie było nawet to, że Negan i Alfa zaczęli się miziać, ale to że robili to W BUTACH I SKARPETKACH NA NOGACH.
Nie jestem pewny, czy bardziej mnie raziło to, że Negan całował Alfę, kiedy miała na twarzy maskę, czy to, że obydwoje mieli założone skarpetki i buty. Tego nie da się odzobaczyć!

Ktoś też dorzucił - "Miałam wrażenie, że to ujęcia z niskobudżetowej porno parodii". Z kolei inny widz zwraca uwagę - "Nie wiem, czy Alfa bardziej mnie przeraża z śmiertelną maską na twarzy czy jednak bez niej. Tak czy siak - doprowadza mnie do mdłości!!!".

Ten odcinek wyemitowano także w Polsce, 24 lutego o godzinie 22.00 na antenie telewizji Fox. Kolejne odcinki będą puszczane co tydzień. Osiem pierwszych sezonów można obejrzeć też na Netfliksie.

Więcej o:
Komentarze (56)
Widzowie przerażeni sceną erotyczną w "The Walking Dead". "Wywołała we mnie wszystkie rodzaje traumy"
Zaloguj się
 • atmt

  Oceniono 69 razy 69

  Ludzkość debilowacieje szybciej niż rozprzestrzenia się koronawirus.

 • pi_sz

  Oceniono 46 razy 44

  To, że opisujecie takie gó... w dziale Kultura znaczy, że nie tylko TVP jest na dnie.

 • myczyoni

  Oceniono 28 razy 24

  A będzie o leśnym ruchadle i #wyPAD 2020?

 • ron_obvious

  Oceniono 26 razy 18

  "Sami Państwo widzą!" gazeta.pl, dział "Kultura".

 • icehunter

  Oceniono 15 razy 15

  Ja pierdzielę. Zgraja przygłupów.

 • trudnyrynek

  Oceniono 15 razy 13

  droga redachtorko : zamiast z wypiekami na twarzy opisywac te bzdurne komentarze ...usiadz na dupsku , wypij szklanke wody mineralnej I nie mysl wiecej o pie...ch.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX