Producentka "The Walking Dead" komentuje szokującą scenę erotyczną. "Nie wiedziałam, czy mogę to pokazać"

W ostatnim odcinku "The Walking Dead" widzowie zobaczyli scenę erotyczną, na którą nie byli gotowi. Zbliżenie pomiędzy Alfą i Neganem wywołało u nich skrajne reakcje. Pisali: "Tego nie da się odzbaczyć" i "To wywołało u mnie wszystkie rodzaje traumy". Producentka serialu wyjaśniła, dlaczego scena została nakręcona w ten posób.
Zobacz wideo

"The Walking Dead" wróciło na telewizyjną antenę z drugą połową 10. sezonu. Nowy odcinek wywołał poruszenie za sprawą głośnej sceny erotycznej w lesie. Negan i Alfa, ku zaskoczeniu wszystkich, zdecydowali się na wspólny seks, a to jak pokazali to filmowcy, wstrząsnęło widzami. Pisali -"Nie musiałam oglądać tej sceny z Neganem i Alfą", "Taaak, ta scena z Neganem i Alfą wywołała we mnie wszystkie możliwe rodzaje traumy. Wszystkie" czy "Nie jestem pewny, czy bardziej mnie raziło to, że Negan całował Alfę, kiedy miała na twarzy maskę, czy to, że obydwoje mieli założone skarpetki i buty. Tego nie da się odzobaczyć!". Serwis ew.com przepytało o to zajście producentkę serialu.

"Ta maska kręciła Negana"

Nim Alfa i Negan zaczęli uprawiać seks, ten mówi jej, że w obozie jest szpieg.

 

Ona pcha go w stertę odchodów i przykłada nóż do krocza. Później mówi, żeby się rozebrał. Następnie zaczynają się całować, a Alfa ma ciągle na twarzy maskę, która upodobnia ją do zombie - widzów poruszyło też, że oboje, choć nadzy, mieli na nogach skarpetki i buty. Angela Kang zdradziła ew.com, jak twórcy serialu rozmawiali o tej sekwencji:

W pokoju scenarzystów powiedzieliśmy sobie -"Oni powinni mieć jakąś dziwną scenę z seksem". Kiedy David Johnson napisał do niej scenariusz, pomyślałam -'To jest takie dziwne. Nie wiem, czy mogę to wyemitować. Ale wiecie co? W jakimś sensie po prostu musimy'. (...) Ich wspólne dziwactwo było czymś, co chcieliśmy pokazać i pogłębić

Dodała:

Myślę, że ta scena dokładnie pokazuje, jaka jest Alfa. Jest nastawiona na przetrwanie i to jest dla niej naturalny sposób. Czasem widać hipokryzję w tym, co mówi, ale jest też przywódczynią kultu, która wierzy we wszystko, co mówi

Podkreśla, że trupia maska nie odstraszała Negana, a wręcz na odwrót:

Myślę, że Negan lubi takie perwersyjne zabawy

Kang zapowiada, że w następnych odcinkach będziemy mieli szansę śledzić rozwój ich relacji. Szokujący odcinek wyemitowano także w Polsce, 24 lutego o godzinie 22.00 na antenie telewizji Fox. Kolejne odcinki będą puszczane co tydzień. Osiem pierwszych sezonów można obejrzeć też na Netfliksie.

Serial "The Walking Dead" jest jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie. Na samej antenie telewizji FOX zobaczyło go już ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy sezon "The Walking Dead" pojawił się w telewizji w 2010 roku, teraz wytrwali fani oglądają dziesiątą serię. I właśnie odcinek rozpoczynający drugą część najnowszego sezonu wywołał w widzach skrajne reakcje.

Więcej o:
Komentarze (29)
Producentka "The Walking Dead" komentuje szokującą scenę erotyczną: "Nie wiedziałam, czy mogę to pokazać"
Zaloguj się
 • takaprawda3000

  Oceniono 41 razy 33

  Skoro to jest dla kogoś "hardkor". To niech sobie pomyśli że SOBECKIEJ ktoś piątkę dzieci zrobił, a i Panią KLEMPĘ jakaś pszczółka zapyliła.

 • kataryniarski

  Oceniono 35 razy 23

  I tak mniej obrzydliwe niż seks z którymś z pisowskich babochłopów.

 • miaukota

  Oceniono 18 razy 16

  Przecież to tylko maska z silikonu. Czy w tej Ameryce już wszyscy och...eli ?

 • tchocky84

  Oceniono 23 razy 11

  Podziwiam ludzi którzy jeszcze to oglądają, kiedyś to był niezły serial ale od kilku sezonów to wygląda na parodię ciągniętą na siłę.

 • adso74

  Oceniono 8 razy 8

  Od kilku dni widzę "artykuły" poświęcone jednej scenie erotycznej z serialu. Czy to naprawdę jest tak interesujący temat? Serio?

 • wilk-szary

  Oceniono 3 razy 3

  No tak, bo każda "dziwność" to przepis na sukces...
  Coraz więcej deb*li w branży filmowej.

 • achaszwerosz

  Oceniono 11 razy 3

  Coś tu było szokującego w tej scenie? Przez 2 sekundy stary dziod z piwnym brzuchem stał obok starej, brzydkiej, grubej kobity. Codzienność 10mln Polaków. Przy okazji, "każda potwora znajdzie amatora", to polskie przysłowie.

 • pacior4

  Oceniono 2 razy 2

  laska ma na ryju kawal skory umarlaka ale widzow "poruszylo" ze oboje maja na nogach skarpety i buty? taa.. nie ma to jak sciemniany tekst medialnego partnera

 • der-rauber

  Oceniono 1 raz 1

  A jak by ci zszokowani uciekali przed zombiakami bez butów po lesie? Alfę w masce i butach też bym przeleciał.

  Coś ludzie mają z tymi butami i skarpetkami. Kiedyś nie zdjąłem skarpetek czego kobieta nie zauważyła. Dopiero po gdy wyszliśmy z łóżka je zobaczyła. "O ja prdl, zrobiłeś mi to, zostałeś w samych skarpetkach"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX