Disney+ zacznie działać w Europie z promocją. Im wcześniejsze zamówienia, tym będzie taniej

Disney przygotował własną platformę streamingową, która do tej pory była dostępna tylko dla mieszkańców USA i Kanady, a w Europie testowano ją jedynie w Holandii. Już w marcu ze strony będą mogli skojrzystać widzowie z sześciu kolejnych państw. Im wcześniej się zdecydują na abonament, tym mniej zapłacą.

Disney+ póki co w Europie dostępny jest jedynie w Holandii. Zadebiutował tam 12 października ubiegłego roku. Teraz z zasobów strony będą mogli skorzystać także mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. Platforma wystartuje tam już w marcu.

Zobacz wideo

Disney+ startuje w Europie z promocją. "Im wcześniej, tym taniej"

Disney chce skusić nowych użytkowników promocją. Roczny abonament wynosi 69,99 euro lub 59,99 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje obecnie około 301 złotych. Jeśli jednak potencjalni klienci wykupią usługę przed jej premierą, będą mogli zapłacić mniej - 59,99 euro albo 49,99 funtów. Czas na decyzję mają do 23 marca, wtedy serwis oficjalnie startuje - czytamy na ppe.pl.

Europejscy użytkownicy będą mogli oglądać m.in. głośny serial "The Mandalorian", "High School Musical: The Musical: The Series", "Encore!" czy "Diary of a Future President".

Nie wiadomo niestety, kiedy Disney+ dokładnie zacznie działać w Polsce, mówi się o marcu 2020 roku. Już w listopadzie wirtualnemedia.pl donosiły, że miesięczny abonament będzie prawdopodobnie wynosił 32,99 zł za wersję w maksymalnej jakości obrazu.

Cena ta jest jednak wyższa od pakietów oferowanych przez Apple TV+ czy HBO Go. W przypadku Netfliksa najtańsze pakiety kosztują 34 złote miesięcznie, a za tę samą ofertę co Disney+ trzeba zapłacić już aż 52 złote.

Więcej o:
Komentarze (6)
Disney+ zacznie działać w Europie z promocją. Im wcześniejsze zamówienia, tym będzie taniej
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 7 razy 5

  Nie wiadomo niestety, kiedy Disney+ dokładnie zacznie działać w Polsce, mówi się o marcu 2020 roku.

  Teraz z zasobów strony będą mogli skorzystać także mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii. Platforma wystartuje tam już w marcu...

  CZY KTOŚ ROZUMIE TEN BEŁKOT DEBILNEGO DZIENNIKARZYNY??

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 2 razy 0

  The Mandalorian obejrzałem, więc się spóźnili. Kolejny sezon za 10 miesięcy, więc wtedy rozważę.

 • ragol

  Oceniono 2 razy 0

  Ale jakie "testowali w Holandii"? Platforma była testowana 6 tygodni przed oficjalnym startem (dostęp za free, uproszczony interface), od listopada w Holandii jest w pełni dostępna i funkcjonalna.

 • deusirae

  Oceniono 1 raz -1

  Mando obejrzany... wiec falstart w Europie i sukcesu nie bedzie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX