Dziwna scena erotyczna zadziałała. Ludzie rzucili się, żeby obejrzeć "The Walking Dead"

"The Walking Dead" wróciło na małe ekrany z przytupem. W ostatnim odcinku pojawiła się tak pokręcona scena erotyczna między Neganem i Alfą, że spadające do tej pory wyniki oglądalności poszybowały w górę. Sztuczka scenarzystów zadziałała, ale nie do końca tak jakby chcieli twórcy.
Zobacz wideo

Nowy odcinek "The Walking Dead" cieszy się niezwykłą popularnością dzięki głośnej scenie erotycznej w lesie. Ku zaskoczeniu widzów Alfa i Negan zdecydowali się na wspólny seks. Sposób w jaki opisał to scenarzysta i pokazali to filmowcy, wstrząsnęło publicznością. Na tyle, że spadające do tej pory wyniki oglądalności dla odmiany wzrosły.

Czytaj też: Widzowie przerażeni sceną erotyczną w "The Walking Dead". "Wywołała we mnie wszystkie rodzaje traumy"

Scena erotyczna zadziałała. Wzrosła oglądalność "The Walking Dead"

Widzowie po emisji premierowego odcinka drugiej połowy sezonu pisali: "Nie musiałam oglądać tej sceny z Neganem i Alfą", "Taaak, ta scena z Neganem i Alfą wywołała we mnie wszystkie możliwe rodzaje traumy. Wszystkie" czy "Nie jestem pewny, czy bardziej mnie raziło to, że Negan całował Alfę, kiedy miała na twarzy maskę, czy to, że obydwoje mieli założone skarpetki i buty. Tego nie da się odzobaczyć!".

Czytaj też: Producentka "The Walking Dead" komentuje szokującą scenę erotyczną. "Nie wiedziałam, czy mogę to pokazać"

Scena wygląda tak:

 

Deadline donosi, że za sprawą tej sceny słupki nareszcie poszybowały w górę. Do tej pory oglądalność tylko spadała. Ten epizod miał w USA największą oglądalność z całego sezonu 10. - obejrzało go 3,5 miliona widzów. "The Walking Dead" pozostaje najpopularniejszym serialem w amerykańskiej telewizji, jest jednak jedno małe "ale". Do tej pory analogiczne odcinki premierowe miały jednak większą oglądalność. 

Okazuje się też, że wielu widzów - podobnie jak w przypadku "Gry o tron" - narzekało, że epizod był zbyt ciemny, żeby coś zobaczyć. Może dlatego scena erotyczna została nakręcona za dnia, w lesie?

Serial "The Walking Dead" jest jedną z najpopularniejszych produkcji na świecie. Na samej antenie telewizji FOX zobaczyło go już ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy sezon "The Walking Dead" pojawił się w telewizji w 2010 roku, teraz wytrwali fani oglądają dziesiątą serię. Teraz będziemy mogli śledzić dalszy rozwój romansu Alfy i Negana. 

Więcej o: