Netflix zapowiada "Dom z papieru". Tak część czwarta wygląda na pierwszych zdjęciach i zwiastunie

Na początku czwartej części "Domu z papieru" panuje totalny chaos: Profesor jest przekonany, że Lizbona nie żyje, Rio i Tokio wysadzają w powietrze czołg, a Nairobi walczy o życie. Gang jest wystawiony na najtrudniejszą próbę - w ich szeregi przenika wróg.

Czwarty sezon serialu "Dom z papieru" pojawi się na Netfliksie w piątek 3 kwietnia 2020 roku. Trzeci sezon produkcji miał otwarte zakończenie ostatniego odcinka. To że czeka nas ciąg dalszy, było jasne. Nareszcie dowiemy się, czy skomplikowany plan Profesora uda się zakończyć sukcesem.

 "Czas na chaos". Czwarty sezon "Domu z papieru"

Zobacz wideo

Najsłynniejszy gang złodziei powraca, a wraz z nim Álvaro Morte (Profesor), Úrsula Corberó (Tokio), Pedro Alonso (Berlin), Alba Flores (Nairobi), Itziar Ituño (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Luka Peros (Marsylia), Hovik Keuchkerian (Bogota) i Rodrigo de la Serna (Palermo). Natomiast Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo), Juan Fernández (Pułkownik Prieto), Fernando Soto (Angel) i Mario de la Rosa (Suárez) stoją na czele służb próbujących zniszczyć siłę oporu.

W głównej obsadzie znajdują się również Pep Munné (Gubernator), Enrique Arce (Arturo Román), Kiti Manver (Mariví) i José Manuel Poga (Gandia).

"Dom z papieru" - jeden z największych hitów Netfliksa

Hiszpański serial "Dom z papieru" zaskarbił sobie miliony miłośników na całym świecie - zdobył nawet międzynarodową Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. Produkcja opowiada o przestępcach, których rekrutuje tajemniczy człowiek używający pseudonimu "Profesor". Celem grupy jest napad na hiszpańską mennicę, a gdy dokonują napadu, barykadują się w budynku razem z zakładnikami. 

Wszystkie trzy sezony "Domu z papieru" można oglądać na Netfliksie.

Więcej o: