"Od nowa". Nicole Kidman i Hugh Grant razem w HBO. Jest data premiery i nowy zwiastun

Sześcioodcinkowy miniserial z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównych będzie można oglądać w HBO i HBO GO od maja. To ekranizacja powieści Jean Hanff Korelitz "Nie chciałaś wiedzieć".

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu:

Zobacz wideo

Nicole Kidman i Hugh Grant od 10 maja w HBO

HBO poinformowało, że amerykańska premiera produkcji została zaplanowana na 10 maja. To oznacza, że najprawdopodobniej polscy widzowie będą mogli zobaczyć "Od nowa" w nocy z 10 na 11 maja w HBO i HBO GO, a później jeszcze w poniedziałkowy wieczór w HBO.

Bohaterami serialu "Od nowa" są Grace i Jonathan Fraserowie (Nicole Kidman i Hugh Grant). Grace odnosi sukcesy jako terapeutka, kończy właśnie swoją pierwszą książkę. Jednak kilka tygodni przed publikacją jej życie nagle zostaje wywrócone do góry nogami - jej kochający mąż znika. Szybko okazuje się, że Jonathan nie był tym, za kogo uważała go żona. Na domiar złego sprawa ma charakter publiczny. W obliczu tych wydarzeń Grace musi zbudować swój świat od nowa - dla siebie i swojego 12-letniego syna (Noah Jupe).

Reżyserką wszystkich odcinków miniserialu jest Susanne Bier ("Wesele w Sorrento", "Nocny recepcjonista"), a twórcą scenariusza David E. Kelley, który współpracował z Kidman przy serialu "Wielkie kłamstewka".

Obok Nicole Kidman i Hugh Granta na ekranie pojawią się także m.in. Edgar Ramirez (nominowany do nagrody Emmy za role w serialach "American Crime Story: Zabójstwo Versace") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova ("Berlin Station") jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves oraz Donald Sutherland (wyróżniony nagrodą Emmy za rolę w filmie "Obywatel X") jako Franklin Reinhardt - ojciec Grace, emerytowany finansista i kochający dziadek.

Więcej o: