Marta Chodorowska o kontynuacji "Rancza": Mentalnie jestem daleko od Klaudii

Marta Chodorowska w 2006 roku zaczęła swoją przygodę z serialem "Ranczo". Przez 10 lat grała Klaudię Kozioł, córkę wójta. W czerwcu miały ruszyć zdjęcia do kontynuacji przebojowej produkcji w formie filmu fabularnego.
Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Marta Chodorowska dzisiaj gra w "Koronie królów", ale w rozmowie z "Tele Tygodniem" padło pytanie dotyczące jej ewentualnego powrotu w kontynuacji "Rancza". W produkcji grała córkę wójta (Cezary Żak) i wójtowej (Violetta Arlak). Co na temat powrotu na plan powiedziała aktorka?

Minęło sporo czasu i mentalnie jestem daleko od Klaudii z "Rancza". Mam prawie czterdzieści lat, pięcioletnie dziecko, więc granie niepokornych dziewczątek jest dla mnie zbyt sztuczne. Byłoby to już takim postaciowaniem, udawaniem osoby wymyślonej, odległej.

"Ranczo" to był fenomen. Tylko Kusy Pawła Królikowskiego pojawił się w każdym odcinku >>

Miał być film, zdjęcia odwołane po śmierci Pawła Królikowskiego

Trzeba też zauważyć, że po niedawnej śmierci Pawła Królikowskiego, czyli serialowego Kusego, realizację planowanej produkcji zatytułowanej "Ranczo. Zemsta wiedźm" odwołano. Reżyser Wojciech Adamczyk w rozmowie z Onet.pl zdradził, że po śmierci aktora nie ma szans, by ten film powstał. Powiedział:

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze.

Artur Barciś wspomina Pawła Królikowskiego: Najgorsza jest niepamięć, ale o niego się nie martwię. Zostawia po sobie przepiękny ślad >>

Adamczyk nie wykluczył co prawda, że kiedyś powstanie jeszcze jakiś projekt związany z serialem, ale podkreślił, że w tym momencie żaden z producentów ani nikt z obsady nie wyobraża sobie, by o tym rozmawiać.

Odcinki "Rancza" były kręcone w latach 2006-2016, w międzyczasie powstały jeszcze film "Ranczo Wilkowyje" oraz dziesięcioodcinkowa "Ławeczka w Unii", która miała związek z dziesięcioleciem przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W szczytowym momencie popularności oglądalność "Rancza" sięgała nawet dziesięciu milionów widzów.

Więcej o: