"Stranger Things". 4. sezon serialu Netfliksa nadchodzi. Nowe wieści z planu

Trwają prace nad czwartą serią "Stranger Things". Jakiś czas temu twórcy udostępnili teaser, w którym mogliśmy zobaczyć żywego Hoppera. Teraz wszystko wskazuje na to, że kolejnych nowości możemy się spodziewać już w piątek, 13 marca.
Zobacz wideo

Fani "Stranger Things" z wypiekami na twarzach od zeszłego lata wyczekują kolejnych przygód swoich ulubionych bohaterów z Hawkins. Od 31 grudnia 2019 roku wiemy na pewno, że do świata stworzonego przez braci Duffer powrócimy w nadchodzących miesiącach, ale za to wyjdziemy poza Hawkins. Na Twitterze scenarzystów pojawił się krótki wpis: "W 2020 nie jesteśmy już w Hawkins".

"Stranger Things". Nowości tuż za rogiem

Zdjęcia do serialu powstawały m.in. w Wilnie - obecnie plan przeniósł się z powrotem do Atlanty, ale przewidziane są również prace w stanie Nowy Meksyk. 3 marca na kanale Stranger Things na YouTube pojawiło się krótkie wideo z pierwszego spotkania obsady na wspólnym odczycie scenariusza. 

 

Kilka dni później na profilach Netfliksa w mediach społecznościowych pojawił się filmik prezentujący logo "Stranger Things" oraz Sport Relief, brytyjskiej imprezy podczas której gwiazdy sportu i rozrywki łączą siły, by zbierać pieniądze dla najbardziej potrzebujących. W każdym wpisie z filmikiem pojawiał się odwrócony do góry nogami napis "Friday the 13th". Właśnie w piątek, 13 marca, dobiega końca tegoroczna edycja Sport Relief - wygląda więc na to, że przy okazji finału wydarzenia fani "Stranger Things" mogą oczekiwać czegoś smacznego.

Zobacz też: Kina zamknięte, imprezy masowe odwołane, zostajemy w domu. Co obejrzeć podczas kwarantanny? >>

"Stranger Things 4". "Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory"

Liczni fani byli niepocieszeni, że w finale serii zginął Hopper, który poświęcił życie, by ratować wszystkich innych. Wiele osób jednak nie chciało uwierzyć, że twórcy pozbyli się ich ukochanego bohatera i analizowali dodatkowe scceny dostępne po napisach, a później pierwsze trailery czwartej serii. I mieli nosa. W oficjalnym komunikacie od braci Duffer i Netfliksa czytamy: 

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. 

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. 

Tymczasem - módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji

Bracia Duffer

Więcej o: