Jest pierwsza zapowiedź kreskówki z Robertem Lewandowskim. "Kosmiczny wykop" w TVN już we wrześniu

TVN szykuje na jesień serial animowany "Kosmiczny wykop". Jednym z jego głównych bohaterów będzie Robert Lewandowski. W sieci pojawił się zwiastun 26-odcinkowej produkcji.
Zobacz wideo

"Kosmiczny wykop" opowiadać będzie o fikcyjnych galaktycznych mistrzostwach w piłce nożnej. Wystąpią w nich drużyny z tzw. Galaktycznej Ligi. Kapitanem jednej z nich zostanie właśnie Robert Lewandowski. Na jego zespół składać się będą zawodnicy z planety Spaceball, na której w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności znajdzie się piłkarz.

 

Zobacz też: Szkoły i przedszkola zamknięte z powodu koronawirusa. Co oglądać z dzieckiem w domu? >>

Robert Lewandowski w serialu animowanym. "To dla mnie miłe wyróżnienie"

W rozmowie z portalem Wirtualne Media Robert Lewandowski zachęcił do oglądania najmłodszych z całymi rodzinami. - Ta bajka odpowie między innymi na pytania: Co to jest lojalność i tolerancja? Na czym polega gra fair play? Jak pomagać drugiemu człowiekowi i dlaczego jest to ważne? - powiedział piłkarz. Wcześniej uwzględnienie jego postaci w animacji komentował:

To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie.

Za reżyserię i scenariusz "Kosmicznego wykopu" odpowiada Bartosz Kędzierski, który we wcześniejszych latach był współproducentem "Włatców Much". Autorem rysunków jest David Szatarski. Serial składający się z 26 odcinków pojawi się na antenie TVN jesienią bieżącego roku. Dostępny będzie również na TVN7 oraz player.pl. 

Więcej o: