"Taniec z gwiazdami" zawieszony, Polsat pokaże w tym czasie film "Kevin sam w domu"

W piątkowy wieczór widzowie Polsatu powinni oglądać kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami", ale w związku z decyzją o zawieszeniu nagrywania show, w ramówce nastąpiła zmiana. W programie pojawił się "Kevin sam w domu".
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan" prawie popłakała się na wieść, o zawieszeniu "TzG"

O decyzji, by do jesieni nie pracować przy kolejnych odcinkach "Tańca z gwiazdami", poinformowali w ostatni piątek prowadzący. Zaskoczyli tą informacją samych uczestników, ale w ślad za "Dancing with the stars" poszli też twórcy innych programów telewizyjnych emitowanych na żywo, ale nie tylko (np. "Twoja twarz brzmi znajomo").

Uczestnicy nic nie wiedzieli o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"! Wieniawa: Decyzja zaskoczyła nawet prowadzących [TYLKO U NAS] >>

"Taniec z gwiazdami" znika do jesieni, w programie "Kevin sam w domu"

W najbliższy piątek 20 marca o 20:00 Polsat pokaże film, który od lat jest wigilijnym pewniakiem - "Kevin sam w domu". Stacja zachęca widzów: 

Bądź jak Kevin, #zostańwdomu.

Święta z Kevinem spędzamy od lat, gdy 10 lat temu Polsat zrezygnował z emisji, wiele osób protestowało. Od tego czasu co roku jest dla tej produkcji miejsce w bożonarodzeniowej ramówce Polsatu, a "Kevin sam w domu" cieszy się niesłabnącą popularnością. W ubiegłym roku przyciągnął przed telewizory 3,76 mln widzów. Kontynuacja "Kevin sam w Nowym Jorku" wyemitowana w Nowy Rok została obejrzana przez 3,47 mln osób. Filmy z znalazły się w pierwszej trójce najpopularniejszych produkcji 2019 roku pokazanych przez Polsat.

Nowa wersja filmu "Kevin sam w domu" ma już głównego bohatera. Znamy też nazwiska innych członków obsady >>

Więcej o:
Komentarze (8)
"Taniec z gwiazdami" zawieszony, Polsat pokaże w tym czasie film "Kevin sam w domu"
Zaloguj się
 • kiesier

  Oceniono 5 razy 3

  Święta idą jak nic! Trzeba znowu będzie choinkę skołować.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 3 razy 3

  TAKI Tanic z gwiazdami TO JA ROZUMIEM I SZANUJĘ!!

  Kevin 100 X lepszy niż ten syf.

 • koment22

  Oceniono 4 razy 2

  Bo jak powiedział Paździoch "u nas cały rok jest wigilia, żona tylko wtedy jest miła, już nie mogę patrzyć na karpia". Ciekawe w ilu polskich domach tak jest :)

 • didja

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo dobrze! W czasach niepewności i zawirowań ludziom potrzebne są stałe rytuały :).

 • 2_kk

  Oceniono 1 raz 1

  No, to tegoroczny (coroczny) zdobywca Pucharu Obciachu w konkurencji: "kto pierwszy puści Kevina przed świętami" stanął na głowie, żeby potencjalnej konkurencji nie dać szans. Imponujące. Spodziewajcie się go również pierwszego stycznia 2021 - zaraz po noworocznym toaście i życzeniach. Oby ZAMIAST Zenka...

 • ja20034

  Oceniono 1 raz 1

  Bądź jak Kevin. Zostań w domu.

 • l.o.l.e.k

  Oceniono 3 razy -1

  Chyba pomarszczonego smierdziucha Solorza...Dobrze,ze nie oglądam tego DZIADOSTWA...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX