Zmiany w marcowej ramówce HBO GO. Pojawiły się cztery nowe filmy

Choć miesiąc dobiega końca, jeszcze w marcu HBO GO sprezentowało widzom - a szczególnie tym najmłodszym - nie lada gratkę. 25 marca do oferty serwisu weszły cztery świetne filmy animowane.
Zobacz wideo

Z pewnością dzieci i rodziców spędzających czas w domu ucieszy fakt, że do marcowej ramówki HBO GO udało się, wcześniej niż dotychczas planowano, dołączyć cztery filmy animowane, w tym premierę "LEGO". Przygoda 2. Wszystkie tytuły udostępniono w HBO GO w środę, 25 marca.

Zobacz też: HBO na kwiecień. Wśród premier Mark Ruffalo w podwójnej roli oraz "Pewnego razu... w Hollywood" >>

HBO GO i nowości na sam koniec marca. Zygzak McQueen wjeżdża na ekrany

Na HBO GO weszły "Auta" – dwukrotnie nominowany do Oscara i uwielbiany przez najmłodszych wielki przebój wytworni Pixar; historia młodego i bardzo ambitnego samochodu wyścigowego Zygzaka McQueena. Jest też część druga - "Auta 2", gdzie Zygzak McQueen i jego wierny przyjaciel Złomek ruszają w podróż dookoła świata, która bynajmniej nie będzie szybka i sympatyczna - kompani zostaną bowiem wplątani w międzynarodową intrygę szpiegowską.

Jest też powiew disneyowskiej klasyki, bo w HBO GO można obejrzeć "Herkulesa". Animowana opowieść o mitycznym najsilniejszym człowieku na Ziemi i jego niebezpiecznych przygodach okazała się ogromnym sukcesem. Nagrana specjalnie na potrzeby produkcji piosenka “Go The Distance” była nominowana do Oscara i Złotego Globu.

Pojawiła się też nowość - "LEGO. Przygoda 2" z 2019 roku. Bohaterowie z uniwersum LEGO na czele z Emmetem Brickowskim powracają w epickiej przygodzie pełnej akcji, aby ocalić swoje ukochane miasto. W oryginalnej wersji językowej usłyszymy plejadę gwiazd, m.in. Chrisa Pratta, Elizabeth Banks, Willa Arnetta, Charliego Daya, Alison Brie, Nicka Offermana i Willa Ferrella.

Więcej o: