Michele Morrone z "365 dni" zagrał w nowym serialu na Netfliksie. Premiera 10 kwietnia

Michele Morrone, polskim widzom znany doskonale z filmu "365 dni", pojawi się w najnowszym serialu kryminalnym dostępnym na Netfliksie. Premiera odbędzie się już w kwietniu, a będzie to mroczna i gorsząca historia morderstwa pewnej nastolatki.

Michele Morrone to zapewne obecnie najpopularniejszy w Polsce włoski aktor. Zagrał główną rolę męską w głośnej ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej "365 dni" - gangstera Massimo, który porywa Polkę Laurę. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć przystojnego aktora w nowej produkcji. Na Netfliksie zadebiutuje nowy serial z jego udziałem.

>> Michele Morrone przyłącza się do akcji #Kulturalnastrefa! 31 marca zaśpiewa prosto z Rzymu<<

Michele Morrone z "365 dni" w nowym serialu Netfliksa

O czym opowie "Il Processso"? To kryminalny dramat, którego główny wątek osadzono wokół dramatycznego zabójstwa nastoletniej dziewczyny. Ginie 17-letnia Angelica, a jej sprawa zostaje powierzona odnoszącej liczne sukcesy prokurator Elenie Guerrze. Śledztwo okazuje się trudniejsze, niż wydawało się na początku - Elena musi odłożyć wyjazd do Nowego Jorku, gdzie mieszka jej mąż. Śledząc tajemnicę śmierci Angeliki, przyjdzie jej się zmierzyć ze znanym prawnikiem Ruggero Barrone. Jako swojego obrońcę zatrudniła go Linda Monaco - zamożna kobieta, którą oskarżono o zabójstwo nastolatki. Michele Morrone zagrał Claudio Cavalleri, męża oskarżonej.

Zobacz wideo

Sprawy są o tyle skomplikowane, że Elena odkrywa zaskakujące powiązania pomiędzy sobą a ofiarą, Barone z kolei nie jest łatwym przeciwnikiem - traktuje sprawę jako życiową szansę. Do tego jego klientka uparcie utrzymuje, że jest niewinna. Serial będzie można obejrzeć na Netliksie od 10 kwietnia.

>> Netflix - premiery kwiecień 2020. Fani czekają na "Dom z papieru", ale warto sprawdzić też inne tytuły<<

Więcej o: