Zmiana w ramówce HBO i HBO GO. Emisja już kilku seriali została przesunięta

"To wiem na pewno" to serial z Markiem Ruffalo, który w kwietniu miał zadebiutować w HBO i HBO GO. Data premiery produkcji uległa jednak zmianie. To już kolejny tytuł z opóźnieniem emisji.

Pierwotnie emisja "To wiem na pewno" była zaplanowana na 28 kwietnia.

Zmiana w kwietniowej ramówce HBO GO

Premiera serialu "To wiem na pewno" ("I Know This Much Is True") została przesunięta z końca miesiąca na 11 maja (poniedziałek). Pierwszy odcinek serialu zostanie dodany do HBO GO tego dnia (11.05) nad ranem, kolejne odcinki swoje premiery będą miały co tydzień, w poniedziałki. Przesunięcie premiery dotyczy także emisji na antenie HBO. "To wiem na pewno" zajmie miejsce, które wcześniej było zarezerwowane dla "Od nowa" (ang. "The Undoing") z Nicole Kidman i Hugh Grantem. HBO musiało jednak przesunąć premierę tego tytułu na jesień.

Zobacz wideo "Od nowa" nowy serial z Nicole Kidman i Hugh Grantem [ZWIASTUN]

Przedstawiciele HBO wcześniej informowali też, że ze względów bezpieczeństwa przesuwają realizację kolejnych odcinków "Barry'ego" z Billlem Haderem i "Sukcesji", nagrodzonego Złotym Globem dla najlepszego serialu dramatycznego.

Twórcy obsypywanego nagrodami serialu HBO szukali inspiracji u Andrzeja Wajdy. Jeśli nie znacie "Barry'ego", pora to zmienić >>

"To wiem na pewno" - o czym jest serial?

Sześcioodcinkowa produkcja z Markiem Ruffalo w podwójnej roli (wciela się w braci bliźniaków) jest ekranizacją wielokrotnie nagradzanej powieści Wally'ego Lamba o tym samym tytule. Książka znalazła się na liście bestsellerów "New York Timesa". Widzowie będą mogli śledzić losy Dominicka i Thomasa Birdseyów. Jeden z nich cierpi na schizofrenię paranoidalną i choć dzięki lekom jest w stanie funkcjonować spokojnie, zdarzają mu się urojenia i halucynacje.

W obsadzie znaleźli się także: Melissa Leo, Rosie O’Donnell, Archie Panjabi, Imogen Poots, John Procaccino, Rob Huebel, Philip Ettinger, Aisling Franciosi, Michael Greyeyes, Guillermo Diaz, Marcello Fonte, Bruce Greenwood, Brian Goodman, Juliette Lewis i Kathryn Hahn.

Więcej o: