"Obsesja Eve". W trzecim sezonie serialu wystąpi gwiazda "Gry o tron". Są pierwsze zdjęcia

Już niebawem w HBO GO pojawi się trzeci sezon wielokrotnie nagradzanego serialu "Obsesja Eve". Do obsady dołączyła Gemma Whelan, aktorka znana z roli Yary Greyjoy w "Grze o tron". W sieci ukazały się pierwsze zdjęcia z planu z jej udziałem.
Zobacz wideo

"Obsesja Eve" to serial BBC America, luźno oparty na serii powieści Luke'a Jenningsa. Za scenariusz odpowiedzialna była wyróżniona BAFTĄ Phoebe Waller-Bridge, która dzięki autorskiemu serialowi "Fleabag" stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci świata telewizji. 13 kwietnia w HBO GO ukaże się już trzeci sezon "Obsesji Eve". Nie zabraknie w nim Sandry Oh i Jodie Comer, ale również i nowych twarzy, w tym Gemmy Whelan, którą pamiętamy z "Gry o tron". W kogo wcieli się aktorka?

Zobacz też: Joffrey z "Gry o tron" zrezygnował z aktorstwa, ale wraca po siedmiu latach. Gdzie zagra Jack Gleeson? >>

"Obsesja Eve". Gra w kotka i myszkę wciąż trwa

Akcja trzeciego sezonu rozpocznie się sześć miesięcy pod wydarzeniach z finałowego odcinka poprzedniej transzy. Obok Eve Polastri (Sandra Oh) i Vilanelle (Jodie Comer) zobaczymy m.in. Geraldine, córkę byłej szefowej Eve, tajemniczej Carolyn Martens (Fiona Shaw). Właśnie Geraldine zagra Gemma Whelan. Jak ujawniła Fiona Shaw w rozmowie z Entertainment Weekly, relacja między jej postacią a dawno niewidzianą córką będzie co najmniej napięta. 

 

- Będzie naprawdę katastrofalnie. Obie mają swoje problemy i obie najlepiej funkcjonują w ciszy - mówi Shaw. - Geraldine teoretycznie nie przyjechała załatwiać spraw rodzinnych, ale szybko będzie próbowała przeorganizować porządek w domu. Carolyn nie będzie z tego specjalnie zadowolona. One są całkowicie różnymi osobami. Jest mnóstwo przestrzeni na komplikacje.

A co z głównymi bohaterkami? Producentka wykonawcza Sally Woodward powiedziała EW, że sezon trzeci będzie "najbardziej osobistym sezonem do tej pory". Wcielająca się w Villanelle Jodie Comer ujawniła, że jej bohaterka będzie starała się "odzyskać w jakimś stopniu kontrolę" po tym, jak okazuje się, że gra pomiędzy nią a Eve jeszcze się nie skończyła. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

 

Zobacz też: "Wiedźmin". Znamy odtwórcę roli Vesemira. To jednak nie będzie Mark Hamill >>

Więcej o: