Nowy serial w HBO GO. Porwanie, legendarny adwokat i świetna obsada

"Perry Mason" to historia oparta na postaci legendarnego adwokata z powieści Erle'a Stanleya Gardnera. Jednym z producentów serialu jest Robert Downey Jr. Premiera pierwszego odcinka jest zaplanowana na 22 czerwca w HBO GO.
Zobacz wideo Peery Mason - zwiastun serialu HBO

Rok 1931, Los Angeles. Kiedy reszta kraju zmaga się z Wielkim Kryzysem, to miasto kwitnie. Ropa naftowa, igrzyska olimpijskie, filmy dźwiękowe - jest wszystko! Ale doszło też do porwania, w którym coś poszło nie tak i to bardzo. Serial śledzi losy legendarnego już w kanonie amerykańskiej beletrystyki adwokata, obrońcy w sprawach karnych - Perry'ego Masona, bohatera serii powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Gdy największa sprawa dekady z impetem wkracza w jego życie. Konsekwencja w nieustannym dążeniu do prawdy prowadzi Masona nie tylko do ujawnienia tajemnic miasta, ale i być może na drogę odkupienia dla siebie samego.

Perry Mason w HBO GO ma twarz Matthew Rhysa

W serialu HBO "Perry Mason" występują: dwukrotnie nominowany do Złotego Globu i wyróżniony nagrodą Emmy Matthew Rhys (serial "Zawód: Amerykanin"), dwukrotnie nominowany do Oscara i nagrodzony sześcioma statuetkami Emmy John Lithgow ("The Crown", "Dexter"), nominowana do Złotego Globu Tatiana Maslany ("Orphan Black"), Juliet Rylance ("The Knick"), Chris Chalk ("Gotham"), Shea Whigham ("Zakazane imperium"), nominowany do Emmy Stephen Root ("Barry"), Gayle Rankin ("Glow"), Nate Corddry ("Fosse/Verdon") i inni. 

Obowiązki producentów wykonawczych pełnili (w kolejności alfabetycznej): Amanda Burrell, Robert Downey Jr., Susan Downey, Ron Fitzgerald, Joe Horacek, Rolin Jones i Timothy Van Patten, który jest także reżyserem serialu. Producentem wykonawczym była Aida Rodgers. Rolę producenta pełnił także Matthew Rhys. Twórcami serialu są Rolin Jones i Ron Fitzgerald, produkcja powstała na podstawie postaci stworzonych przez Erle’a Stanleya Gardnera. Premiera serialu HBO "Perry Mason" odbędzie się 22 czerwca w HBO GO.