Nowy serial w HBO GO - "Dom grozy: Miasto Aniołów" z Natalie Dormer. Pierwszy odcinek już dostępny przedpremierowo

Nowy serial w HBO GO zatytułowany "Dom grozy: Miasto Aniołów" atmosferą nawiązuje do serialowej historii "Dom grozy" ("Penny Dreadful"), której akcja rozgrywała się w Londynie w epoce wiktoriańskiej. Tym razem przenosimy się do Los Angeles pod koniec lat 30. XX wieku.
Zobacz wideo Dom grozy: Miasto Aniołów [ZWIASTUN]

Twórcą obu produkcji jest nominowany do Oscara John Logan. Premiera serialu "Dom grozy: Miasto Aniołów" ("Penny Dreadful: City of Angels") w HBO GO odbędzie się 27 kwietnia, ale pierwszy odcinek dostępny jest przedpremierowo już od dzisiaj.

Spin off "Penny Dreadful" w HBO GO - w jednej z ról Natalie Dormer ("Gra o tron")

Rok 1938. W Los Angeles nie brakuje napięć społecznych i politycznych. Kiedy makabryczne morderstwo wstrząsa miastem, detektyw Tiago Vega (Daniel Zovatto) i jego partner Lewis Michener (Nathan Lane) zostają uwikłani w niebezpieczną intrygę. Okazuje się ona odzwierciedleniem bogatej historii tego miasta: od budowy pierwszych autostrad, przez przywiązanie do folkloru meksykańsko-amerykańskiego, niebezpieczne działania szpiegowskie III Rzeszy, po początki radiowej ewangelizacji. Wkrótce Tiago i jego rodzina muszą zmierzyć się z potężnymi siłami, które zaczynają im zagrażać.

W serialu występują również Natalie Dormer (serial HBO "Gra o tron"), Kerry Bishé (serial "Narcos"), Rory Kinnear (seriale HBO "Rok za rokiem", "Katarzyna Wielka"), Adriana Barraza ("Thor"), Michael Gladis (serial "Mad Men"), Jessica Garza (serial "Six") i Johnathan Nieves.

Twórcą, scenarzystą i producentem serialu jest trzykrotnie nominowany do Oscara John Logan ("Aviator", "Gladiator"), który odpowiadał również za powstanie serialu "Dom grozy". Jednym z producentów jest nagrodzony Oscarem Sam Mendes ("1917"). Od 27 kwietnia będzie można oglądać w HBO GO co tydzień, w poniedziałki.

Nowy serial w HBO GO. Porwanie, legendarny adwokat i świetna obsada >>