Co obejrzeć w majówkę? Proponujemy nowy serial scenarzysty "Gladiatora" albo okropną Cate Blanchett

Zastanawiacie się, co można obejrzeć podczas tegorocznej majówki? Cate Blanchett możemy oglądać w każdym wydaniu, ale przyznajemy, że w nowym serialu "Mrs. America" trudno ją polubić - tak dobrze jej poszło odgrywanie jej roli. Ale to nie koniec naszych propozycji.

Dlaczego w nowym serialu trudno polubić Cate Blanchett? Bo wystąpiła w roli Phyllis Schlafly, konserwatywnej aktywistki, która walczyła z feminizmem drugiej fali. Co jeszcze oglądać w majówkę?

Proponujemy, żebyście sięgnęli po "Dom grozy: Miasto Aniołów". To najnowsza produkcja Johna Logana, który do Oscara nominowany był trzy razy, w tym za scenariusz do "Gladiatora". Jego serial "Penny Dreadful" (po polsku to właśnie "Dom grozy") cieszył się dużym uznaniem krytyków i widzów, a najnowsze "Miasto aniołów" to eleganckie nawiązanie do tamtej serii. Tym razem przenosimy się do Los Angeles z lat 30., gdzie dwóch detektywów szuka sprawcy brutalnego mordu młodej dziewczyny, a w trakcie śledztwa natkną się na wysłannicę samego diabła, którą z wdziękiem gra wyśmienita Natalie Dormer. Ona próbuje rozpętać apokalipsę, a używa do tego m.in. nazistowskich szpiegów. A jeśli chcecie się dowiedzieć o co chodzi z hasłem "#hotpriest" ("gorący ksiądz"), włączcie koniecznie "Felabag". Mamy też propozycję dla najmłodszych widzów. 

Więcej o:

Polecane dla Ciebie