Tomasz Sekielski szykuje nowy serial dokumentalny. Pokaże w nim własną walkę o życie

Tomasz Sekielski obiecał ostatnio, że w najbliższych dniach poznamy datę premiery filmu "Zabawa w chowanego". Tymczasem dziennikarz zapowiedział nową produkcję - serię "12 wyzwań Sekielskiego", w której zaprezentuje historię swoich zmagań z wagą.
Zobacz wideo

Tomasz Sekielski podzielił się na Instagramie wiadomością, że niedługo na jego kanale w serwisie YouTube pojawi się serial dokumentalny "12 wyzwań Sekielskiego". Dziennikarz napisał: "Będzie to serial dokumentalny pokazujący moje zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie. W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu".

 

Zobacz też: Tomasz Sekielski o wyborach: To farsa. Lord z Żoliborza prze do wyborów i ma wszystkich za nic >>

Sekielski stawia sobie 12 wyzwań. Co z premierą "Zabawy w chowanego"?

W rozmowie z portalem Wirtualne Media Sekielski ujawnił, że w pierwszym odcinku podjął się 20 kilometrów trekkingu przez biebrzańskie bagna. - Chcę, aby cykl promował zdrowy tryb życia i był formą inspiracji dla osób, które tak jak ja – walczyli i walczą z problemami z wagą - zaznaczył dziennikarz i dodał, że "12 wyzwań Sekielskiego" to "naturalna kontynuacja zmierzenia się z problemem", jaki stanowiła dla niego waga. Dziennikarz w zeszłym roku poddał się operacji zmniejszenia żołądka.

Premierowy odcinek pojawi się w sieci w ciągu kilku nadchodzących dni i potrwa 20-25 minut. Na kolejne wyzwanie Sekielski szykuje się w połowie maja i obiecuje po jednym odcinku na miesiąc. Jednocześnie dziennikarz zapewnia, że nie zapomniał o "Zabawie w chowanego", drugiej części głośnego dokumentu "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w Kościele.

Datę debiutu filmu przekładano kilkakrotnie, niemniej Sekielski powiedział Wirtualnym Mediom, że ostateczny termin najprawdopodobniej poda w przyszłym tygodniu. Podobnie jak poprzednią produkcję, również tę bracia Sekielscy udostępnią za darmo na YouTube. Jednocześnie Sekielscy pracują nad dokumentem o SKOK-ach oraz planują już trzecią część serii o pedofilii w środowisku duchownych, na którą gromadzą fundusze. 

Więcej o: