Netflix. "Buziaki" - gwiazda "Domu z papieru" pozdrawia widzów po polsku

Alba Flores, która gra Nairobi w serialu "Dom z papieru", nagrała specjalne pozdrowienia dla fanów z Polski. Niedawno Netflix udostępnił czwartą część tej produkcji.

Hiszpański "Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych tytułów Netfliksa, od 3 kwietnia można oglądać najnowsze odcinki.

Zobacz wideo "Dom z papieru". Sezon 4 [ZWIASTUN]

"Buziaki, Polska!" Nairobi z "Domu z papieru" pozdrawia fanów

"Buziaki Polska!" - rozpoczyna się nagranie w języku polskim, stylizowane na wideorozmowę z aktorką wcielającą się w Nairobi. Już po angielsku Flores mówi: "dziękuję, że byliście taką cierpliwą częścią La Bandy". Potem na chwilę znowu przechodzi na polski

Nairobi jest jedną z bardziej lubianych bohaterek serialu "Dom z papieru", na początku opowiadającego o tym, jak grupa zebrana przez tajemniczego Profesora napada na hiszpańską mennicę narodową. W 2018 roku produkcja została nagrodzona międzynarodową nagrodą Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. W czwartej części "Domu z papieru" na początku Nairobi walczy o życie po postrzale, do którego doszło podczas napadu na Bank Hiszpanii, a potem robi się jeszcze bardziej dramatycznie. 

"Dom z papieru". W nowym sezonie bohaterowie śpiewają ulubioną pieśń Jana Pawła II >>

Alba Flores to hiszpańska aktorka (urodziła się w 1986 roku w Madrycie), która zanim zdobyła sławę dzięki tytułowi pokazywanemu na całym świecie przez Netflix, grała m.in. w bardzo popularnych hiszpańskich serialach "El tiempo entre costuras" ("Krawcowa z Madrytu") czy "Vis a Vis" ("Uwięzione"). Nairobi to nie jest prawdziwe imię bohaterki, którą gra Flores. Wszyscy członkowie La Bandy używają nazw miast, zwracając się do siebie (wyjątkiem jest Profesor). Faktycznie pomysł nadania bohaterom nazw takich, jak Tokio, Berlin lub Rio, zrodził się w głowie jednego z producentów, gdy zobaczył kolegę w koszulce z nazwą stolicy Japonii. Po zabawie z nazwami innych miast doszedł do wniosku, że brzmią świetnie i pasują do fabuły.

"Dom z papieru". Berlin, Nairobi i inni. Skąd wzięły się imiona postaci? >>

Więcej o: