Hit dokończony mimo pandemii. Jest wyczekiwany zwiastun przeboju Netfliksa

Netflix pokazał nareszcie zwiastun trzeciego sezonu głośnego serialu. "Dark" udało się nakręcić i zmontować jeszcze przed wybuchem epidemii, dzięki czemu premiera się nie opóźni. Już w czerwcu przekonamy się, jak zakończy się tajemnicza trylogia.

W związku z pandemią koronawirusa na całym świecie trzeba było wstrzymać prace na planach licznych filmów i seriali, pech nie ominął ani nowego "Matriksa", ani "Wiedźmina" czy "Mission Impossible". Jednak ekipa hitowego "Dark" od Netfliksa zdążyła nakręcić i zmontować wszystkie ujęcia potrzebne do stworzenia trzeciego sezonu, nim filmowcy w Niemczech trafili na przymusowy urlop.

>>> Netflix będzie automatycznie anulować konta w określonych przypadkach. Najpierw zapyta o zgodę <<<

Netflix pokazał zwiastun trzeciego sezonu "Dark"

Premiera serialu została zapowiedziana na 27 czerwca. Wtedy widzowie dowiedzą się, czy "pętla w końcu zostanie przerwana". W komentarzach na YouTube pod zwiastunem widać mieszankę entuzjazmu i skonfundowania dotychczasową fabułą: "Nie ogarniam, co tam się dzieje", "Piękny prezent na Dzień Matki, chociaż nie jestem matką", "Niesamowity serial... nie mogę się już doczekać...!!!", "Ale mi dzisiaj prezent urodzinowy zrobiliście tym trailerem", "Ale będzie oglądane" czy "Czy tylko ja się pogubiłem już przy drugim sezonie?".

Zobacz wideo

"Dark" to pierwszy niemiecki serial Netfliksa, który dystrybutor opisuje, używając haseł: zagmatwane, mrożące krew w żyłach, przerażające, intelektualne i straszne. Ten opiera się na przewrotnym pomyśle - w pewnej małej miejscowości w niewyjaśnionych okolicznościach zaczęły znikać dzieci. Im dalej w fabułę, okazywało się, że nie wiadomo, kto je porywa, ani - co gorsza - kiedy. Akcja pierwszej serii zaczęła się w czasach współczesnych, potem niespodziewanie przeniosła się do przeszłości, by pokazać najbardziej zaskakujące pomysły, jakie scenarzyści mogli mieć. W drugim sezonie śledziliśmy losy czterech rodzin, które próbowały zmienić czekającą je przyszłość. Bohaterowie odkryli, że każda ich decyzja bezpowrotnie zmienia teraźniejszość, przyszłość i przeszłość.

>>> Netflix proponuje swoje najlepsze produkcje dla dorosłych. Lepiej nie pokazujcie tego dzieciom <<<

"Dark" to serial od początku zapowiadany jako trylogia, często jest porównywany z przebojowym "Stranger Things" i przez wielu jest nawet wyżej oceniany niż produkcja braci Matta i Rossa Dufferów. Pierwszy sezon cieszył się też niezwykłym uznaniem widzów i krytyków na całym świecie, podobnie było także w przypadku drugiego. A ponieważ niektórzy widzowie narzekali, że łatwo się pogubić w skomplikowanej fabule, Netflix stworzył dla nich specjalny przewodnik po dwóch pierwszych sezonach. Trzeci sezon pokaże nam wcześniej nieznane wątki i da nam rozwiązanie tajemniczych zjawisk.