Program TV na 1 czerwca. Co ciekawego oglądać w TV?

Program TV. Co ciekawego można obejrzeć 1 czerwca w TV? W Dzień Dziecka emitowane będą między innymi takie hity, jak "Vaiana: Skarb oceanu" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Poniżej prezentujemy nasze propozycje filmowe na ten dzień.
Zobacz wideo Te premiery zostały przełożone przez pandemię. Na co warto czekać?

Dzień Dziecka sprzyja spędzaniu czasu ze swoimi pociechami, również przed telewizorem. Dzisiaj okazja będzie do tego szczególna, ponieważ kilka stacji będzie emitować niezwykle ciekawe propozycje, które z pewnością pochłoną telewidzów.

W TVN dziś "Mad Max". Polsat zaprasza dzieci na "Vaiana: Skarb oceanu"

Film w reżyserii George'a Millera z 1979 roku opowiada o losach męża i ojca, Maxa Rockatansky'ego, który wychodząc z domu zamienia się w bezkompromisowego, wymierzającego sprawiedliwość na australijskich szosach gliniarza. Chcąc odciąć się od podwójnego życia, powoli zaczyna myśleć o porzuceniu zawodu. Doprowadzenie do śmierci lidera gangu motocyklowego, Nocnego Jeźdźca w jego życiu zaczyna się prawdziwa seria wypadków i sytuacji, która diametralnie zmienia losy zarówno bohatera, jak i całego miasta. W roli głównej występuje Mel Gibson.
"Mad Max" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Fabuła animowanego filmu wytwórni Walt Disney Animation Studios opowiada o żeglarzach, którzy trzy tysiące lat temu odkrywali wyspy Oceanii podczas podróży do południowym Pacyfiku. W pewnym momencie jednak ich wyprawy zostały wstrzymane z niewiadomego powodu. Akcja toczy się wokół nastolatki, która decyduje się na wyruszenie w niebezpieczną podróż, w trakcie której poznaje półboga Maui. Ich dalsze przygody zapewniają im wiele przygód i wyzwań związanych z ogromnymi potworami.
"Vaiana: Skarb oceanu" - Polsat, godz. 20:05

TVP Historia pokarze "Letnie przesilenie". W nocy na Polsacie "Opancerzony"

Fabuła filmu wojennego w reżyserii Michała Rogalskiego odbywa się w 1943 roku, kiedy to 17-letni Romek znajduje walizkę z patefonem i kolekcją płyt. W pewnym momencie spotyka innego nastolatka, Guido, służącego w oddziale niemieckiej żadnarmerii. Ich walka o Frankę doprowadza do tego, że obaj muszą podejmować bardzo ważne decyzje, wpływające na dalsze losy obu bohaterów. W rolach głównych Filip Piotrowicz, Jonas Nay i Urszula Bogucka.
"Letnie przesilenie" - TVP Historia, godz. 20:30

Tuż po emisji "Vaiana: Skarb oceanu" rozpocznie się kryminał w reżyserii Nimróda Antala. Opowiada on o rozpoczynającym pracę ochroniarzu, który w trakcie jazdy opancerzoną furgonetką bankową zostaje zmuszony przez swoich starszych i bardziej doświadczonych współpracowników do kradzieży ciężarówki zawierającej 42 miliony dolarów. Całą akcję zatrzymuje jednak pewien problem, który w ostateczności prowadzi do rozlewu krwi. W rolach głównych występują między innymi Matt Dillon, Jean Reno i Laurence Fishburne.
"Opancerzony" - Polsat, godz. 22:20

Więcej o: