Program TV na 2 czerwca. Megahit "Cast Away" na Polsacie, TVN 7 pokaże "Uniwersalnego żołnierza"

Program TV. Co ciekawego będzie można obejrzeć 2 czerwca w TV? Dziś przede wszystkim zachęcać może dramat "Cast Away: poza światem" z Tomem Hanksem w roli głównej czy film katastroficzny "Wulkan". Poniżej prezentujemy nasze propozycje filmowe na ten dzień.
Zobacz wideo Uwielbiasz filmy i seriale? Te aplikacje warto mieć w swoim telefonie

Dziś w TV kinomaniacy na pewno znajdą coś dla siebie. Stacje telewizyjne przygotowały propozycje kilku hitowych tytułów, dzięki którym będzie można spędzić miły wieczór przed ekranem telewizora. Uwagę przede wszystkim powinien zwrócić dramat w reżyserii Roberta Zemeckisa z 2000 roku.

Na Polsacie dziś "Cast Away: poza światem" i "Wulkan"

Chuck Noland (Tom Hanks) jest pracownikiem firmy kurierskiej. W trakcie lotu dochodzi do katastrofy samolotu, wskutek której trafia on na bezludną wyspę na wodach Pacyfiku. Jego dalszy los uzależniony jest od własnej pomysłowości w objęciach bezlitosnej przyrody. Bardzo trudne warunki klimatyczne odebrały wyspie zarówno zwierzęta, jak i rośliny, co jeszcze bardziej utrudnia bohaterowi przetrwanie. Noland uczy się nowej rzeczywistości, choć każdy kolejny dzień wydaje się być taki sam. Z biegiem czasu niewiele się zmienia, poza długością brody bohatera, ale poza tym nic nie zwiastuje większych zmian. Dobija go wszechobecna cisza, z którą nie może sobie poradzić.
"Cast Away: poza światem" - Polsat, godz. 20:05

Mick Jackson w roli reżysera, Tommy Lee Jones w roli głównej - film katastroficzny "Wulkan" z 1997 roku dostarczy telewidzom wieczornego przypływu adrenaliny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, gdzie geolodzy lokalizują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Kilku pracowników wykonujących swoje obowiązki na wysokości tunelu metra umiera w oparach siarki. Z samego rana całe centrum miasta zalewa potężna rzeka lawy, niszcząc wszystko wokół. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy, na którego czele staje energiczny Mike Roark.
"Wulkan" - Polsat, godz. 23:10

TVN 7 pokaże film akcji "Uniwersalny żołnierz". W nocy na Polsacie Film "Pamięć absolutna"

Bohaterowie odgrywani przez dwie gwiazdy kina akcji - Jeana-Claude'a Van Damme'a (Luke Deveraux) i Dolpha Lundgrena (Andrew Scott) spotykają się po 25 latach od wietnamskiej wojny, gdzie jeden z nich bezlitośnie mordował cywili, zaś drugi walczył o powstrzymanie go i ratunek dla wietnamskiej dziewczyny. W wyniku strzelaniny oboje giną, ale ich ciała poddane zostały genetycznej technice ożywiania, w wyniku czego powstały prawdziwe maszyny do zabijania w ludzkim ciele.
"Uniwersalny żołnierz" - TVN 7, godz. 20:00

Thriller i film akcji w reżyserii Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni". Opowiada o losach pracownika fabryki, który w pewnym momencie dostrzega, że jest tajnym szpiegiem dążącego do uzyskania dominacji na całym świecie mocarstwa. Problemem w jego sytuacji jest fakt, iż nie wie kto tak naprawdę zleca mu wykonywanie zadań. W roli głównej występują Colin Farrell i Kate Beckinsale.
"Pamięć absolutna" - Polsat Film, godz. 23:20

Więcej o: