Program TV na 3 czerwca. Megahit Polsat "Vabank 2, czyli riposta", TVN wyemituje "W życiu chwały"

Program TV. Co ciekawego będzie można obejrzeć 3 czerwca w TV? Odpowiednią zachętą powinien być jeden z kultowych filmów polskiego kina - "Vabank 2, czyli riposta", a także amerykański dramat kryminalny "W cieniu chwały". Poniżej prezentujemy nasze propozycje filmowe na ten dzień.
Zobacz wideo Te premiery zostały przełożone przez pandemię. Na co warto czekać?

Dziś w TV znajdą coś dla siebie zarówno sympatycy dawnego polskiego, ale i amerykańskiego kina, jak również osoby, które uwielbiają podążać za fabułą kryminałów. Polsat, TVN i TVN 7 przygotowały propozycje dla wszystkich chcących zrelaksować się przed telewizorem.

Program TV. "Vabank 2, czyli riposta" i "Boski żigolo" na antenie Polsatu

Znakomita gra aktorska i wybitny scenariusz, oparty na komedii Juliusza Machulskiego z 1981 roku to gwarancja dobrej zabawy. Kontynuacja opowieści z filmu "Vabank" przypadnie do gustu tym, którzy z ciekawością śledzili losy błyskotliwego kasiarza. W sequelu Gustaw Kramer trafia do zakładu karnego, gdzie poznaje młodego Edwarda Sztyca. Obaj planują sprytną ucieczkę z więzienia, zaś cały plan zakłada również zemstę na Henryku Kwincie, który doprowadził Kramera za kratki. Przygody, jakie się z tym wiążą sprawiają, że całość nabiera idealnego uzupełnienia do poprzedniej części filmu.
"Vabank 2, czyli riposta" - Polsat, godz. 20:05

Znany komik, Rob Schneider stworzył jedną ze swoich najbardziej znanych kreacji w filmie "Boski Żigolo". Film ten przepełniony jest niewybrednymi żartami, nie tylko z udziałem głównego bohatera. Grana przez niego postać, z zawodu czyściciel akwariów rozpoczyna pracę jako męska prostytutka. Zmusza go do tego konieczność zarobienia sporej ilości pieniędzy na naprawdę apartamentu, który zniszczył swojego pracodawcy. Jego historia z jedną z klientek doprowadza go do szeregu rozterek.
"Boski żigolo" - Polsat, godz. 22:30

TVN pokaże "W cieniu chwały". Na TVN 7 kultowy kryminał "Zodiak"

Fabuła filmu "W cieniu chwały" opiera się na klimacie nowojorskiej policji. Podczas pewnej interwencji śmierć ponosi czterech funkcjonariuszy. Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo, a jeden z detektywów, Ray Tierney trafia na ślady świadczące o korupcji, w którą bezpośrednio zaangażowany był członek jego rodziny, Jimmy. Główny bohater musi podjąć decyzję, czy powinien się kierować lojalnością wobec kolegów po fachu czy też ujawnić odkrytą prawdę.
"W cieniu chwały" - TVN, godz. 22:00

Tytułowy Zodiak to przydomek, jaki nosi seryjny morderca, realizujące swojej krwawe plany w San Francisco w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Jego specjalnością było wysyłanie policjantom i dziennikarzom specjalnych listów z zaszyfrowanymi przekazami w ich treści. W dochodzenie angażuje się wiele osób, ale najbliżej odkrycia prawdy wydaje się być rysownik dowcipów politycznych. Pomimo sprytnego działania ze strony mordercy, jego uwaga z biegiem czasu zaczyna prowadzić go w ślepy zaułek.
"Zodiak" - TVN 7, godz. 20:00

Więcej o: