PREMIERY CANAL+ - nowy gracz na rynku VOD w Polsce 120 produkcji na start

CANAL+ uruchamia w Polsce nową usługę. Dzięki PREMIERY CANAL+, widzowie będą mogli z zacisza własnego domu obejrzeć najnowsze kinowe hity z polski i z zagranicy.

Dotychczas CANAL+ działał w sieci poprzez swoją usługę telewizja przez internet, gdzie zalogowani użytkownicy mogli oglądać programy telewizyjne na żywo na ekranach swoich komputerów. Canal plus rozszerza swoje usługi o serwis VOD, stając tym samym w szranki z gigantami streamingu takimi jak Netflix i HBO GO.

Nowa usługa VOD od CANAL+

Nowy serwis PREMIERY CANAL+ będzie działać w ramach istniejącej usługi CANAL+ telewizja przez internet.

Usługa zapewnia swoim użytkownikom możliwość legalnego wypożyczania hitów filmowych z polski i zagranicy, dokumentów oraz produkcji, które jeszcze nie zdążyły szeroko zadebiutować na polskich ekranach.

Na samym początku, usługa proponuje ponad 120 filmów od największych studiów i dystrybutorów. W bibliotece znajdziemy takie filmy jak „Bad Boys for Life”, „Sonic. Szybki, jak błyskawica”, czy nominowane do Oscara „Małe Kobietki”. Stopniowo, zasób filmów oferowanych przez PREMIERY CANAL+ będzie się zwiększał.

Zobacz wideo "Pętla" - zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Pozostałe produkcje dostępne w serwisie to m.in „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit”, czy „Kult. Film”.

PREMIERY CANAL+ bez potrzeby subskrypcji

Jeśli ktoś już posiada konto w serwisie CANAL+ telewizja przez internet, to będzie mógł wykorzystać swoje dane przy logowaniu do nowego serwisu. W przeciwnym wypadku, można założyć nowe konto na stronie premiery.canalplus.pl.

Żeby skorzystać z serwisu nie jest potrzebna płatna subskrypcja serwisu CANAL + w internecie lub w ramach umowy telewizyjnej.

Z usługi można skorzystać od dnia premiery w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl. W ciągu kilku tygodni CANAL+ uruchomi aplikację mobilną PREMIERY CANAL+ na urządzenia Android i iOS, smartTV Samsung (Tizen), LG (webOS), Android TV oraz Apple TV. Aplikacje mobilne będą wspierać technologię Google Cast i Air Play.

Za wypożyczane filmy można zapłacić kartą (Visa i Mastercard), Blikiem lub przelewem online pay-by-link.