Netflix zaprasza na spotkanie z Harlanem Cobenem z okazji premiery polskiego serialu "W głębi lasu"

Z okazji premiery polskiego serialu oryginalnego "W głębi lasu" Netflix zaprasza na "Summer Camp" - specjalne wydarzenie na żywo z udziałem obsady oraz Harlana Cobena, autora książki, na podstawie której powstała produkcja. Na uczestników czekają m.in. przedpremierowy pokaz scen z serialu oraz sesja pytań i odpowiedzi z pisarzem.
Zobacz wideo

Przedpremierowy pokaz scen z serialu oraz materiałów zza kulis komentowanych przez aktorów i twórców to tylko część atrakcji przygotowanych dla fanów, oczekujących na premierę polskiej produkcji. Każdy uczestnik będzie miał także możliwość zadania pytania Harlanowi Cobenowi - wystarczy wpisać je w komentarzu pod wydarzeniem live. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Transmisja będzie dostępna 11 czerwca o godz. 19:00 pod tym linkiem. Wśród gości specjalnych znajdą się: Agnieszka Grochowska, Grzegorz Damięcki, Wiktoria Filus, Hubert Miłkowski oraz reżyserzy Leszek Dawid i Bartosz Konopka.

Zobacz też: Nowy dokument HBO. Prawdziwa historia najbardziej poszukiwanego seryjnego mordercy w USA >>

"W głębi lasu". O czym opowie serial?

"W głębi lasu" to historia pełna tajemnic, których rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn. Akcja serialu rozgrywa się w dwóch wymiarach czasowych: w 2019 oraz 1994 roku.

Prokurator Paweł Kopiński pomimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej 25 lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, które zdaje się być powiązane ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł budował przez lata, legnie w gruzach.

Oprócz Grochowskiej i Damięckiego w produkcji zagrali Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski, którzy wcielili się w Kopińskiego i Goldsztajn w czasach ich młodości. Obsadę serialu zasilili także: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik, a także Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik. 

"W głębi lasu". Polska ekranizacja światowego bestsellera Harlana Cobena

Harlan Coben, autor adaptowanej książki, to niekwestionowany numer jeden w rankingach "New York Timesa". Amerykański pisarz wydał 30 powieści (w tym "Bez pożegnania", "Nie mów nikomu", "Jedyna szansa" oraz cyklu "Myron Bolitar"), które ukazały się w nakładzie przekraczającym 70 mln sztuk. Jego książki są dostępne w 43 językach na całym świecie. W 2018 roku Netflix podpisał z Cobenem długookresową umowę, w ramach której powstanie 14 adaptacji zarówno istniejących, jak i nadchodzących powieści. Coben, który jest producentem wykonawczym serialu "W głębi lasu", powiedział o nim:

Jestem bardzo dumny, że współpracuję z niesamowitą obsadą i twórcami z Polski, oraz pomagam ich znakomitą pracę przedstawić widzom Netflix na całym świecie.

Sześcioodcinkową produkcję wyreżyserowali Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") oraz Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"). Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler ("Ukryta gra"), zaś stanowisko producenta wykonawczego obok Harlana Cobena pełni Andrzej Muszyński.

"W głębi lasu" zadebiutuje na Netfliksie 12 czerwca.

<<Reklama>> Książki autora dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: