"Down the road. Zespół w trasie" przedłużony na kolejny sezon. Zespół wyruszy w podróż już w przyszłym roku

Przemysław Kossakowski poinformował na swoim Instagramie, że program "Down the road. Zespół w trasie" zostanie przedłużony na drugi sezon. Do produkcji o podróżujących wraz z Kossakowski osobami z zespołem downa rozpoczęły się castingi.

Wraz z nadejściem wiosny 2021 roku, będziemy mogli znowu wyruszyć w podróż w ramach programu „Down the road. Zespół w trasie”.TTV planuje przedłużyć na drugi sezon program, który zadebiutował w polskiej telewizji w lutym bieżącego roku.

"Down the road. Zespół w trasie” powraca z drugim sezonem

O przedłużeniu programu na kolejny sezon poinformował jego prowadzący Przemysław Kossakowski na Instagramie.

- Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić, że telewizja TTV zdecydowała się kontynuować „Down the Road”. Będziemy realizować drugi sezon, zrealizujemy go wtedy, kiedy będzie to całkowicie bezpiecznie - mówi Przemysław Kossakowski.

- Każdy, kto obejrzał chociaż jeden odcinek „Down the Road”, zgodzi się, że jest to coś więcej niż kolejny telewizyjny program. Ola, Agnieszka, Dominika, Michał, Grzegorz i Krzysztof pokazali nam nasz własny świat w zupełnie nowy sposób. Myślę, że wiele się od nich nauczyliśmy, ale to nie znaczy, że wiemy już wszystko - dodaje.

 

Rozpoczęły się castingi do drugiego sezonu

Do drugiego sezonu programu rozpoczęły się castingi. Osoby z zespołem downa poprzez stronę internetową mogą wyrazić chęć wzięcia udziału w produkcji. Zdjęcia do kolejnego sezonu, jak dowiedział się portal wirtualne media, mają ruszyć na przełomie sierpnia i września 2020 roku.

- Poszukujemy bohaterów, ludzi którzy wybiorą się ze mną w nieznane i przeżyją przygodę - zachęca do wzięcia udziału w programie Kossakowski.

O czym jest „Down the road. Zespół w trasie”?

W ramach „Down the road. Zespół w trasie” szósta młodych osób z zespołem downa wyrusza z Przemysławem Kossakowski w jedyną takiego rodzaju podróż. Grupa po drodze odwiedza sześć różnych krajów, w których musi się zmierzyć nie tylko z własnymi słabościami, ale również ze stereotypami wyznawanymi o chorujących na zespół downa.

Uczestnicy „Down the road. Zespół w trasie” biorą udział w różnych aktywnościach, z którymi dotychczas nie mieli styczności. Z pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. Bohaterowie mają również okazję wypróbować samego siebie w locie helikopterem, spacerze na wysokości czy nurkowaniu w lodowatej wodzie.

„Down the road. Zespół w trasie” można było oglądać niedzielę o godz. 22:05 na antenie TTV. Powtórki programu są dostępne w ramach serwisu VOD player.pl.

Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję [RANKING]
Więcej o: