Netflix. "W głębi lasu" - premiera. O czym jest? Kto występuje? Ile odcinków?

W piątek 12 czerwca na Netfliksie pojawił się pierwszy sezon premierowego serialu "W głębi lasu". Kolejna już polskojęzyczna produkcja, jaka znalazła się na platformie była zapowiadana jako jeden z najciekawszych tytułów tego roku.

Netflix bardzo aktywnie promował premierę "W głębi lasu". Od kilku tygodni w mediach społecznościowych można było znaleźć sporo materiałów poświęconych polskojęzycznej produkcji. O czym jest serial? Kto występuje w głównych rolach? Ile jest odcinków? Informacje te znajdują się poniżej.

Netflix. "W głębi lasu" - o czym jest?

Fabuła serialu "W głębi lasu" rozgrywa się w dwóch okresach - w roku 1994 oraz 2019. Przedstawione są losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego. Przez długi czas nie może on pogodzić się ze stratą swojej ukochanej siostry, która wiele lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła podczas letniego obozu.

Odnalezienie ciała, które w pewien sposób może być powiązane ze zniknięciem dziewczyny może kompletnie odmienić śledztwo. Podejrzenia policji dotyczą chłopca, który 25 lat wcześniej zniknął wraz z siostrą prokuratora. Problemem stają się jednak pewne rodzinne tajemnice, które ostatecznie mogą spowodować, że próba odgadnięcia zagadki spełznie na niczym.

Zobacz wideo W głębi lasu [ZWIASTUN]

"W głębi lasu" - kto występuje?

Główną rolę prokuratora, Pawła Kopińskiego odgrywa Grzegorz Damięcki. W postać Laury Goldsztajn odgrywaja wciela się Agnieszka Grochowska, nastoletniej Laury - Wiktoria Filus, natomiast nastoletniego Pawła Hubert Miłkowski.

W obsadzie znajdują się ponadto tacy aktorzy, jak Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura czy Arkadiusz Jakubik.

"W głębi lasu" - ile odcinków?

Pierwszy sezon serialu składa się z sześciu odcinków. Ich tytułu to:

  • "Koniec niewinności",
  • "Kłamstwa",
  • "Nic nie wiesz",
  • "Czego oczy nie widzą",
  • "Twoja siostra nie żyje",
  • "Długa droga do domu".
Więcej o: