Netflix ułatwia usuwanie filmów z sekcji "Oglądaj dalej". Zmiany w aplikacji

Sekcja "Oglądaj dalej", którą użytkownicy Netfliksa widzą jako pierwszą na stronie, pozwala kontynuować oglądanie zaczętych w dowolnym momencie seriali czy filmów. Netflix podjął decyzję o istotnej zmiany w tej funkcji.
Zobacz wideo

Dzięki zmianom użytkownicy w łatwiejszy sposób będą mogli usunąć pozycje z listy "Oglądaj dalej". Dotyczy to jednak póki co tylko aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Zobacz też: "Lucyfer". Netflix zapowiada szósty sezon produkcji. "To już serio ostatni" >>

Nowa funkcja dostępna na Androidzie

Obecnie wystarczy włączyć aplikację mobilną i wybrać opcję usuwania pozycji z rzędu w menu kontekstowym. Cały proces jest niezwykle prosty, a jednocześnie użytkownicy niezwykle mocno wyczekiwali na jego uruchomienie.

Dodatkowo Netflix uraczył użytkowników jeszcze jedną funkcją. Nowa opcja w menu pozwala im zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat seriali czy filmów.

Udane testy dały efekt 

Nową funkcję gigant streamingowy testował już pod koniec 2019 roku, zaś teraz została oficjalnie opublikowana w wersji na Androida. Na ten moment nie wiadomo, czy na urządzeniach iOS również będzie ona dostępna.

Wcześniej zarządzanie listą produkcji, jakie widniały na liście "Oglądaj dalej" wcale nie było łatwe. Koniecznym było zalogowanie się do usługi w przeglądarce internetowej i zarządzanie funkcją z poziomu komputera.

Zobacz też: Netflix prezentuje nowy wierszyk Jaskra: "Wiedźmin i jego boski bard wnet powrócą na plan" >>

Więcej o: