Tureckie seriale 2020. Jakie produkcje można obejrzeć online i na Netfliksie?

Tureckie seriale budzą wielkie zainteresowanie Polaków. Jakie egzotyczne tytuły są najbardziej popularne w naszym kraju? Seriale ze Stambułu obejrzeć można także m.in. na Netfliksie.

Polacy nie mogą oderwać się od telewizorów w trakcie emisji tureckich seriali. Coraz więcej produkcji ze Stambułu można zobaczyć także w internecie. Jakie są najciekawsze tytuły do nadrobienia?

Tureckie seriale lista - najbardziej poszukiwane tytuły

 • "Przysięga"
 • "Więzień miłości"
 • "Wieczna miłość"
 • "Wspaniałe stulecie"
 • "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"
 • "Wymarzona miłość"
 • "Czarna perła"
 • "Meandry uczuć"
 • "Miłosne potyczki"
 • "Elif"
 • "Wystarczy nadzieja"
 • "Imperium miłości"
Zobacz wideo

Seriale tureckie online i na Netfliksie 

Najwięcej tureckich seriali dostępnych jest na stronie vod.tvp.pl. Są to takie produkcje jak "Meandry uczuć", "wieczna miłość", "Więzień miłości", "Elif" czy "Przysięga". Dużo tureckich seriali dostępnych jest także na Netfliksie. Najpopularniejszym jest wyprodukowany przez Netfliksa "Atiye". Jest to historia malarki ze Stambułu, która wydaje opinie na temat symbolu znalezionego w świątyni przez archeologa. Jest on powiązany z jej przeszłością, która zaczyna ją prześladować w wizjach. Fabuła oparta jest na książce "Przebudzenie świata". 

Poza tym można zobaczyć "Kara Para Ask" to historia policjanta, który po zakończeniu ważnej sprawy planuje przygotowania do zaręczyn i Elif, która wróciła z rodziną z Rzymu do Stambułu. Ich drogi połączą się po tym, jak narzeczona policjanta i ojciec Elif zostają znalezieni martwi. 

Tureckie seriale 2020 - "Przysięga"

Główna bohaterka Reyhan urodziła się w tradycyjnej, wiejskiej rodzinie. Śmierć matki jest punktem zwrotnym w życiu dziewczyny. Hikmet, który jest nie tylko bogatym biznesmenem, lecz także wujkiem dziewczyny prosi ją, aby ta wyszła za mąż za jego syna o imieniu Emir. Reyhan szanuje wuja jednak ślub z mężczyzną, którego nie zna napawa ją strachem i odmawia. Finalnie i tak dochodzi do ślubu za sprawą sekretu, który zmusza dziewczynę do ożenku. 

"Więzień miłości"

Główny wątek serialu bazuje na historii dwójki bohaterów, którymi są Omer i Zehra. Tę dwójkę łączy silna relacja, która rozpala nadzieje widzów na szczęśliwe zakończenie. Na początku serialu łączy ich fikcyjny związek, który ma być odpowiedzią na życzenie ciężko chorej siostry głównego bohatera. Ayse marzy tylko o tym, aby jej brat spotkał kobietę, którą naprawdę pokocha. Mężczyzna postanawia zawrzeć fikcyjną umowę z Zehrą, która potrzebuje pieniędzy na leczenie ojca. Genialny plan na miłość z biegiem czasu zaczyna się komplikować.

Tureckie seriale 2020 - "Wieczna miłość"

Na uwagę zasługuje też serial z 2017 roku. "Wieczna miłość" to historia z mezaliansem w tle. Główny bohater - Kemal, wywodzi się z biednej rodziny, która pokłada w nim wielkie nadzieję na lepszą przyszłość. Z kolei Nihan to piękna dziewczyna, która pochodzi z bardzo bogatej rodziny, jednak wyraźnie źle się czuje jako część tego świata. Tej dwójce pisane było uczucie, jednak życie układa własne scenariusze. Zakochany chłopak musi wyruszyć w podróż do innego miasta. Po pięciu latach rozłąki zakochani spotykają się ponownie z tą różnicą, że ich status finansowy jest podobny. Nihan dorobił się fortuny i wraca jako bogaty, ale wciąż zakochany bez pamięci człowiek. 

Więcej o: