Co najchętniej oglądają wieczorami telewidzowie? TVP ma nowy hit i nową gwiazdę

Najlepszy czas oglądalności, tzw. prime-time, jest definiowany jako okres między 18-23, ale czasem zakres jest węższy. To po 20, po zakończeniu serwisów informacyjnych, najczęściej można oglądać popularne filmy i seriale. Ostatnio pojawił się nowy hit - "La Bandida", emitowana przez TVP1.

"La Bandida" zadebiutowała w telewizyjnej Jedynce 3 lipca. Serial jest emitowany codziennie o 20:35 i według danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, po ponad trzech pierwszych tygodniach (do 19 lipca) średnia oglądalność produkcji wyniosła 1,87 mln widzów. TVP1 wyprzedza w tym czasie TVN, Polsat i TVP2.

"La Bandida" - Sandra Echeverria w meksykańskim serialu TVP

Meksykański serial "La Bandida" to 62-odcinkowa produkcja oparta na prawdziwej historii szefowej grupy narkotykowej. Graciela Olmos - a właściwie Marina Aedo (1895-62) jako dziecko trafiła do sierocińca. Scenariusz pokazuje ten okres jej życia, ale skupia się na dorosłości - Olmos wyszła za rewolucjonistę, który później okradł ją i porzucił. Była prostytutką, alfonsem, zajmowała się się hazardem, kradzieżami i przemytem - fortunę zbiła na handlu narkotykami. Jednocześnie pisała i śpiewała piosenki.

W tytułową rolę w serialu wciela się Sandra Echeverria - meksykańska aktorka urodzona w 1984 roku (a także piosenkarka i modelka), która zagrała wcześniej Olmos także w telenoweli "Marina". Popularność zdobyła jeszcze jako nastolatka, występując w zespole Perfiles (grupa potem zmieniła nazwę na Crush).  W 2011 roku Echeverria wydała pierwszy solowy album zatytułowany "Sandra".

 

W telewizji można było ją oglądać m.in. w serialach "Súbete A Mi Moto", "El Diez", "La fuerza del destino" czy "Relaciones Peligrosas", a także jako prowadzącą w programie "Soñarás".

Zobacz też:

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne
Więcej o: