HBO na sierpień. Romantyczna Anna Kendrick, przebojowy Pezet i inni już w drodze

Na drugą połowę wakacji HBO proponuje porządną garść premier filmowo-serialowych. Będzie sympatyczna i romantyczna Anna Kendrick, będą zakulisowe historie "Dzieciaków z showbiznesu", historyczno-fantastyczna "Kraina Lovecrafta", wyjątkowy koncert Pezeta i wiele, wiele innych.
Zobacz wideo

Jeżeli myśleliście, że HBO nie szczędziło gorących atrakcji w lipcu, poczekajcie tylko na ich sierpniowe propozycje. Jest w czym wybierać, bo pojawią się zarówno serialowe kontynuacje, jak i nowości, garstka ciekawych filmów i ciekawe muzyczne doświadczenie. Gotowi? 

Zobacz też: "Artemis Fowl". Ten dzieciak to kłopoty. Nowy film Disneya w HBO już w sierpniu >>

"Love Life". I że cię (nie) opuszczę...

Anna Kendrick w serialowej komedii romantycznej o drodze od pierwszej miłości do tej ostatniej. Świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz to, w jaki sposób ludzie, których spotykamy wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy decydujemy się zostać z kimś na zawsze.

"Love Life" opowiada o drodze od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym, w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze, wpływają na to, jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. To świeże spojrzenie na komedię romantyczną w formie serialowej antologii. W każdym sezonie produkcja śledzić będzie poszukiwania miłości innego głównego bohatera, a każdy z półgodzinnych odcinków przedstawi historię jednego ze związków.

W pierwszym sezonie występuje Anna Kendrick (Pitch Perfect, Zwyczajna przysługa) wraz z Zoë Chao (serial Życie z samym sobą, Gdzie jesteś, Bernadette?), Peterem Vackiem (seriale Ktoś wyjątkowy, Dziewczyny nad wyraz) i Sashą Compère (serial Cudotwórcy)

"Dzieciaki z showbiznesu". Blaski i cienie bycia młodym i utalentowanym

Obraz przedstawia kulisy obarczonej dużym ryzykiem, ale jednocześnie bardzo lukratywnej kariery dziecięcych aktorów w przemyśle rozrywkowym. Zaproszeni przed kamerę goście szczerze mówią w nim o cenie, jaką dzieci z branży filmowej płacą w życiu prywatnym i zawodowym za sławę, ale i niepowodzenie. Osoby, które znają przemysł rozrywkowy od podszewki – aktorzy, którzy osiągnęli w młodym wieku wielki sukces oraz dwójka młodych i utalentowanych nastolatków marzących o karierze - opowiadają o swoich skomplikowanych doświadczeniach, wspominają napotkane problemy oraz poświęcenia, którymi okupiony jest sukces w branży filmowej.

Autorem scenariusza i reżyserem dokumentu jest Alex Winter (Wspaniała przygoda Billa i Teda, Kwity z Panamy), który sam zadebiutował przed kamerą jako dziecko. Winter rozmawia ze swoimi rówieśnikami, aby dowiedzieć się, co to znaczy dorastać w świetle hollywoodzkich reflektorów, a także jak poznać niewygodną prawdę o realiach życia w przemyśle filmowym. Twórca chce pokazać prawdziwy obraz tej bardzo trudnej branży, w której sam dorastał, po tym, jak zadebiutował na Broadwayu w wieku zaledwie 10 lat.

Kilka tysięcy biletów w 15 minut, czyli magia Pezeta

15 sierpnia na HBO wyjątkowa premiera - koncert Pezeta, który odbył się w grudniu 2019 roku w Warszawie. Prawdziwe muzyczne wydarzenie roku z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości.

19 grudnia 2019 roku Pezet zagrał niepowtarzalny, blisko dwugodzinny, koncert w warszawskim COS Torwar. Przygotowano wyjątkowe widowisko z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. Tego wieczoru Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu "Muzyka Współczesna". Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku.

Sierpniowe premiery w HBO GO. Pełna lista

 • "Artemis Fowl" – nastoletni geniusz z rodziny o długich przestępczych tradycjach zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z potężnymi wróżkami, które mogą stać za zniknięciem jego ojca. Widowiskowy film przygodowy Disneya zrealizowany na podstawie popularnej powieści Eoina Colfera (premiera 2 sierpnia)
 • "Zły chłopak z sąsiedztwa" ("The Wrong Boy Next Door") – historia młodej dziewczyny, która powoli zaczyna odkrywać, że coś jest nie tak z jej nowym chłopakiem (premiera 6 sierpnia)
 • "Dzieciaki z showbiznesu" ("Showbiz Kids") – dokument odsłaniający kulisy oraz blaski i cienie karier dziecięcych aktorów w amerykańskim przemyśle rozrywkowym (premiera 6 sierpnia)
 • "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ("Star Wars: The Rise Of Skywalker") – reżyser J.J. Abrams i Lucasfilm powracają z finałową częścią kultowej sagi Gwiezdnych Wojen (premiera 9 sierpnia)
 • "Tak czy owak" – szalona opowieść o dwóch dziewczynach z małej hiszpańskiej miejscowości, które muszą odnaleźć się w najbardziej hipsterskiej dzielnicy Madrytu (premiera pierwszego odcinka 10 sierpnia, kolejne w poniedziałki)
 • "Love Life"  – Anna Kendrick w serialowej komedii romantycznej o drodze od pierwszej miłości do tej ostatniej (premiera pierwszego odcinka 10 sierpnia, kolejne w poniedziałki)
 • "Zła korepetytorka" ("The Wrong Tutor") – młoda dziewczyna robi wszystko, aby zostać korepetytorką gwiazdy szkolnej drużyny lekkoatletycznej (premiera 13 sierpnia) 
 • "Korpoludki" ("Corporate Animals") – Demi Moore jako ekscentryczna szefowa firmy produkującej jadalne sztućce, która razem ze swoim zespołem zostaje uwięziona w jaskini w Nowym Meksyku (premiera 14 sierpnia)
 • Pezet - Koncert – wyjątkowy koncert Pezeta, który odbył się w grudniu 2019 roku w Warszawie. Prawdziwe muzyczne wydarzenie roku z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. (premiera 15 sierpnia)
 • "Bajecznie bogaci Azjaci" ("Crazy Rich Asians") – młoda dziewczyna z Nowego Jorku leci ze swoim chłopakiem do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela (premiera 15 sierpnia)
 • "Rodzina Addamsów" ("The Addams Family") – po latach życia na uboczu rodzina Addamsów postanawia nagle skonfrontować się ze światem zewnętrznym. Lubiana przez wielu mroczna familia powraca w animowanym filmie (premiera 16 sierpnia)
 • "Kraina Lovecrafta" ("Lovecraft Country") – nowy serial HBO oparty na powieści Matta Ruffa o tym samym tytule zabiera widza w podróż przez Amerykę lat 50-tych (premiera pierwszego odcinka 17 sierpnia o godz. 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki)
 • "Pałac idealny" ("L'incroyable Histoire Du Facteur Cheval") – opowieść o ojcu, który postanawia wybudować dla swojej ukochanej córki idealny pałac (premiera 20 sierpnia)
 • "Taniec serca - historia baletu Fortepian" ("The Heart Dances - The Journey Of The Piano: The Ballet") – obraz dokumentujący próby czeskich artystów, którzy podjęli się adaptacji filmu Jane Campion pt. Fortepian w balet (premiera 20 sierpnia)
 • "Annabelle wraca do domu" ("Annabelle Comes Home") – diaboliczna i żądna krwi lalka Annabelle powraca w poszukiwaniu nowych ofiar. Kontynuacja kinowego hitu (premiera 23 sierpnia)
 • "Sekcja rytmiczna" ("The Rhythm Section") – Blake Lively jako pogrążona w żałobie kobieta, która pragnie pomścić śmierć swoich najbliższych, którzy zginęli w nieprzypadkowej katastrofie lotniczej (premiera 23 sierpnia)
 • "Przysięga" ("The Vow") – serial dokumentalny HBO przedstawiający historię organizacji NXIVM, której założyciel i kilku członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy (premiera 27 sierpnia, kolejne w czwartki)
 • "Jumanji: Następny poziom" ("Jumanji: The Next Level") – grany przez Dwayne’a Johnsona bohater i grupa jego przyjaciół powracają, aby po raz kolejny wziąć udział w grze Jumanji. Kontynuacja kasowego hitu (premiera 30 sierpnia)
Więcej o: