"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Netflix zapowiada powstanie 3. sezon serialu

Netflix poinformował, że powstanie trzeci sezon serialu "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Decyzję o przedłużeniu na kolejny sezon niemieckiej produkcji ogłoszono zaledwie tydzień po premierze drugiego sezonu.

Serial "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" zadebiutował na Netfliksie w 2019 r. Od tego czasu zdobył szeroką popularność, stając się najchętniej oglądaną niemiecką produkcją w serwisie streamingowym. 3. sezon najprawdopodobniej zadebiutuje w 2021 r.

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" przedłużony na trzeci sezon

W "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" możemy śledzić historię ciamajdowatego nastolatka, która zaczyna sprzedawać narkotyki w internecie, aby zaimponować swojej byłej dziewczynie. Wkrótce jego interes rozrasta się do niespodziewanych rozmiarów.

Za serial odpowiadają Philip Käßbohrer i Matthias Murmann. 2. sezon produkcji miał swoją premierem we wtorek 21 lipca. Fani niemieckiej komedii mogą być zadowoleni. Zaledwie tydzień później ogłoszono, że produkcja nie zakończy się na 2. sezonie. Na razie nie jest znana dokładna data premiery kolejnego sezonu, ale można spodziewać się, że dojdzie do niej w 2021 r.

W serialu występują Maximilian Mundt, Lena Klenke, Damian Hardung oraz Danilo Kamperidis. Wszyscy aktorzy powrócą w 3. sezonie, a za kamerą ponownie stanie Arne Feldhusem.

 
Więcej o: