The Umbrella Academy: sezon 2 już dostępny na Netflixie

The Umbrella Academy już na Netflixie. Fani serialu już od dziś mogą oglądać jego drugi sezon na platformie.

Netflix: piątkowa dawka nowości

Jak co tydzień, Netflix serwuje swoim widzom dawkę nowości idealną do obejrzenia w weekend. Bez wątpienia hitem dzisiejszej listy będzie nowa odsłona serialu "The Umbrella Academy", którego pierwszy sezon został wyemitowany na początku 2019 roku i od razu zyskał sobie pokaźną rzeszę fanów. 

 

Oprócz przygód rodziny Hargreevesów od piątku 31 lipca 2020, w serwisie dostępne będą także inne nowości:

  • "Odwet" - oparty na popularnej serii ''Don’t Get Mad'', której autorką jest Gretchen McNeil. Serial opowiada o nastolatkach pochodzących z różnych środowisk, które podejmują walkę z przemocą, seksizmem i niesprawiedliwością panującą w ich szkole. 
  • "Seriously single" to komedia romantyczna, której bohaterki będą musiały odpowiedzieć sobie na pytanie: czy lepiej być szaloną singielką czy stateczną kobietą w związku?

Zobacz też: ''Przeklęta'' na Netflixie - fabuła, postacie, aktorzy. O czym opowiada nowy serial Netflixa?

Czy będzie sezon 3 ''The Umbrella Academy''? Kiedy można się spodziewać premiery?

"The Umbrella Academy" to serial, którego fabuła bazuje na serii komiksów, autorstwa Gerarda Way'a (należącego do popularnego rockowego zespołu My Chemical Romance) oraz ilustratora Gabriela Ba. Według zapowiedzi w przyszłym roku odbędzie się premiera czwartej części komiksu. 

W pierwszym sezonie serialu powstałego na bazie komiksów poznajemy nietypową rodzinę. Jej twórcą jest ekscentryczny miliarder sir Reginalda Hargreevesa, który adoptuje siedmioro dzieci.  Sześcioro z nich tworzy swego rodzaju zespół superbohaterów "The Umbrella Academy". Tymczasem Numer Siedem zmuszona jest prowadzić zwyczajne życie. Rodzina, której więzy rozeszły się wraz z dorośnięciem dzieci, ponownie spotyka się na pogrzebie jej twórcy. Numer Pięć, który podróżował do przyszłości jako dziecko informuje pozostałych o nadciągającej apokalipsie...

W nowym, drugim sezonie bohaterowie przeniosą się do przeszłości, czym w znaczący sposób wpłyną na bieg wydarzeń. Hargreevsowie podejmą próbę ratowania świata przed zagładą, a jak z niej wyjdą okaże się już niebawem. 

Fani, którzy zastanawiają się czy będzie sezon 3 serialu, muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Jak dotąd Netflix nie odniósł się oficjalnie w kwestii kontynuacji serii. Wpływ na decyzję będzie mieć na pewno poziom oglądalności drugiej odsłony. Pamiętajmy równocześnie o tym, że pandemia spowodowała spore opóźnienia w pracy ekip filmowych oraz premier zarówno filmów, jak i seriali, tak więc może okazać się, że na decyzję co do dalszych losów "The Umbrella Academy" przyjdzie nam nieco poczekać.

Zobacz wideo Co polecamy na wakacje?
Więcej o: