Nicole Kidman i Hugh Grant w HBO. Jest nowa data premiery i nowy teaser "Od nowa"

Miniserial HBO "Od nowa" z Nicole Kidman i Hugh Grantem inspirowany książką "Nie chciałaś wiedzieć" Jean Hanff Korelitz będzie miał premierę 26 października w HBO i HBO GO.
Zobacz wideo Od nowa [ZWIASTUN]

"Od nowa" opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach (w ich rolach Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Nicole Kidman znowu w HBO, znowu do spółki z Davidem E. Kelleyem

Reżyserką serialu jest nagrodzona Oscarem, Emmy i Złotym Globem Susanne Bier ("W lepszym świecie", "Nocny recepcjonista"). Twórcą produkcji jest David E. Kelley (serial HBO "Wielkie kłamstewka"), który odpowiada za scenariusz serialu. Produkcja liczyć będzie sześć odcinków.

W rolach głównych zobaczymy: wyróżnioną Emmy, Oscarem oraz Złotym Globem Nicole Kidman (serial HBO "Wielkie kłamstewka") i nominowanego do nagrody Emmy Hugh Granta (serial "Skandal w angielskim stylu"). W pozostałych rolach wystąpią: Edgar Ramirez (nominowany do nagrody Emmy za role w serialach "American Crime Story: Zabójstwo Versace" oraz "Carlos") jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alvess, Lily Rabe jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni jako Haley Fitzgerald, Noah Jupe jako Henry Fraser, 12-letni syn Grace i Jonathana, Sofie Gråbøl jako Catherine Stamper oraz Donald Sutherland (wyróżniony nagrodą Emmy za rolę w filmie "Obywatel X") jako Franklin Reinhardt - ojciec Grace, emerytowany finansista i kochający dziadek, który opiekuje się rodziną, kiedy wychodzą na jaw zaskakujące fakty.

Hugh Grant był przekonany, że "Cztery wesela i pogrzeb" to będzie klapa. "Chcieliśmy uciec do Peru" >>

Więcej o: