TVN prezentuje pierwszą odsłonę jesiennej ramówki. Wraca serial "Usta Usta"

31 sierpnia na antenie TVN ruszy jesienna ramówka. Zanim dojdzie do październikowej korekty, stacja zaprezentuje nowe odcinki znanych i lubianych programów. Będą też nowe seriale, w tym powrót produkcji "Usta Usta" i kreskówka z Robertem Lewandowskim.

Ramówka TVN na nadchodzące miesiące w większości zatrzyma na antenie sprawdzone tytuły. O godz. 18.00 będą się pojawiać nowe odcinki serialu paradokumentalnego "Ukryta prawda". O 19.00 widzowie jak zwykle obejrzą programy informacyjne: "Fakty", "Uwaga! Koronawirus", "Sport", "Pogoda" oraz "Uwaga!". Na wieczory polecają się takie programy jak m.in. "Milionerzy", "Top Model" i "Kuchenne rewolucje".

Chyłka i Robert Lewandowski w akcji

We wtorki o 21.30 antenę przejmie Magdalena Cielecka w roli niepokornej mecenas Joanny Chyłki w serialu "Chyłka - Kasacja". W międzyczasie powstają zdjęcia do trzeciego sezonu, do którego scenariusze powstały na powieści "Rewizja" autorstwa Remigiusza Mroza. 

27 września zadebiutuje natomiast kreskówka "Kosmiczny wykop" (regularna emisja: niedziele o godz. 13.15 i 13.35). To animacja dla całej rodziny, która opowiadać będzie o fikcyjnych mistrzostwach w piłce nożnej. Wystąpią w nich drużyny z tzw. Galaktycznej Ligi. Kapitanem jednej z nich zostanie właśnie Robert Lewandowski. Na jego zespół składać się będą zawodnicy z planety Spaceball, na której w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności znajdzie się piłkarz.

"Usta Usta" po latach znowu w TVN

Z kolei we wrześniowe niedziele na publiczność czeka nie lada gratka - serial "Usta usta" po kilku latach ponownie zawita do TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów – Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojtka Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Nie wszyscy będą jednak tak podekscytowani jak on…

Głównych bohaterów, mimo wielu różnic, łączy prawdziwa przyjaźń. Choć życie każdego poszło w innym kierunku, są zgraną paczką, rozumieją się w pół słowa, potrafią razem śmiać się i wspierać kiedy trzeba. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) nawet po rozwodzie pozostają w bliskich stosunkach.

Poza główną obsadą nie zabraknie też nowych nazwisk! Na ekranie pojawią się m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Marcin Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Olga Rayska, Aniela Płudowska i Oliwia Ogorzelska.

Kiedy kolejny sezon "BrzydUli"?

Portal Wirtualne Media podaje, że w październiku ramówka zostanie skorygowana i pojawią się kolejne tytuły. Wtedy ma się rozpocząć m.in. emisja nowej odsłony "BrzydUli" z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem w rolach głównych. TVN wyemitował ostatni odcinek perypetii Uli Cieplak (Julia Kamińska) w grudniu 2009 roku.

Jak zapowiedziała Kamińska w programie "Dzień Dobry TVN", 11 lat później grana przez nią Ula - pracownica Domu Mody Febo & Dobrzański - ma powrócić do dawnego wizerunku. - Moja bohaterka ponownie - tak jak w pierwszej części - będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna - mówiła aktorka.

- Będzie się działo. Chyba takim najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem i pewnie będą mieli dziecko - córeczkę albo synka, ale scenariusz będzie wyglądał nieco inaczej, drodzy państwo - zapewnił z kolei Filip Bobek. W serialu zobaczymy też m.in. Małgorzatę Sochę, Rafała Mohra i Piotra Roguckiego.

Zobacz więcej: "BrzydUla 2". Jacek Braciak nie wróci do serialu. Zastąpią go Piotr Rogucki i Rafał Mohr >>

Więcej o: