Powrót "Przyjaciół" po raz kolejny przełożony. Jennifer Aniston komentuje: To nie jest bezpieczny czas

Jennifer Aniston potwierdziła, że produkcja specjalnego odcinku serialu "Przyjaciele" została przełożona. - To naprawdę smutne, że musieliśmy to po raz kolejny przełożyć (.) Ale jak to zrobić z publicznością na żywo? To nie jest bezpieczny czas - powiedziała aktorka w wywiadzie dla portalu Deadline.

Odkąd ogłoszono, że powstanie specjalny odcinek serialu "Przyjaciele", fani z niecierpliwością czekają na wszystkie wiadomości z planu zdjęciowego. Odcinek miał pierwotnie powstać w marcu. Ze względu na pandemię koronawirusa, zdjęcia zostały przełożone na maj, a później na sierpień. Obecnie, nie ma nowej daty rozpoczęcia zdjęć długo oczekiwanego powrotu "Przyjaciół".

"Friends Reunion" znowu przełożone. Jennifer Aniston komentuje

- To naprawdę smutne, że musieliśmy to po raz kolejny przełożyć - powiedziała Jennifer Aniston w rozmowie z portalem Deadline. - Ale jak to zrobić z publicznością na żywo? To nie jest bezpieczny czas. Kropka. To jest właśnie sedno sprawy - to nie jest bezpieczny czas, aby to zrobić - dodaje aktorka.

Pomimo kolejnego przełożenia daty zdjęć do specjalnego odcinka, Aniston pozostaje optymistycznie nastawiona do produkcji. - To będzie naprawdę super. I wiecie co? Będziemy mieć więcej czasu, aby sprawić, że nowy odcinek będzie jeszcze bardziej ekscytujący i zabawny.

 Nigdzie się nie wybieramy. "Przyjaciele" tak łatwo się nie poddadzą

- dodaje aktorka.

Specjalny odcinek nie będzie kontynuacją serialu

W specjalnym odcinku serialu "Przyjaciele" mają powrócić wszyscy aktorzy odgrywający główne role. Zobaczymy więc Courtney Cox, Lisę Kudrow, David’a Schwimmer, Matt’a LeBlanca oraz Matthew Perry'go. Twórcy oraz scenarzyści serialu Marta Kauffman, David Crane i Kevin Bright powrócą w roli producentów.

Reunion "Przyjaciół" nie będzie jednak klasycznym odcinkiem. Obsada serialu odwiedzi plan zdjęciowy w studiu Warner Bros, porozmawia na temat serialu oraz obejrzy materiały zza kulis produkcji. Aktorzy nie będą jednak odgrywać swoich postaci. Specjalny odcinek będzie trwał 1 godzinę. Zostanie nakręcony z udziałem publiczności. Powrót "Przyjaciół" będziemy mogli zobaczyć na platformie HBO Max.

<<Reklama>> Książka o serialu "Przyjaciele" dostępna jest w formie e-booka w Publio.pl >>

Zobacz wideo Mija 16 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" [Popkultura Extra]
Więcej o: